Balancing Seated Torso Twists Arms Extended

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Balancing Seated Torso Twists Arms Extended Hareketini Öğren

Küçük bir plates topu veya dambıl tutarak yere oturun, omuzlarınız rahat olsun, kollarınızı geniş bir biçimde açın, bacaklarınızı kalça genişliğinde açın , dizler bükülü, topuklar yerde ve sırtınız düz olmalı. Karın kaslarınızı sıkıca tutun, sırtınız düz olsun ve karın kaslarınızı hissedene kadar geriye doğru yaslanın. Bu pozisyonda durun ve her iki topuğunuzu yerden kaldırın.

NEFES ALMA: Topuklarınızı yerden kaldırın, karın kaslarınızı hissedin, kollarınızı geniş açın ve belinizden sol tarafa doğru dönün. NEFES VERME: Başlangıç pozisyonuna geri dönün. NEFES ALMA: sağ tarafa doğru dönün. NEFES VERME: Başlangıç pozisyonuan dönün ve hareketi tamamlayın.

Karın kaslarınızı hissedin, omuzlarınız rahat olsun. Belden bükülmeye odaklanın ve üst gövde ve kollarınızın rahat bir biçimde dönmesine izin verin. Alt vücudunuzu mümkün olduğunca sabit olarak tutun. Her zaman sırt uzun ve düz tutun. Kolaylaştırmak için; arkanıza doğru çok fazla yaslanmayın. Daha hafif olarak ağırlığınızı verin veya hiç ağırlığınızı vermeyin. Zorlaştırmak için; geriye doğru daha fazla yaslanın veya daha uzaktan dönün.

Benzer Egzersizler

YORUMLAR