DÜRÜM ARAMA SONUÇLARI

 • Ciğer Dürüm
  Ciğer Dürüm, içerisindeki ciğerin yağ ve kolestrol içeriği yüksek olduğu ve lavaş ekmeği 4 ince dilim ekmeğe denk olduğundan kalorisi yüksek bir yiyecektir. Bu nedenle kilo kontrolü yapan ve kalp hastalığı olan kişiler ciğer dürüm tüketmemelidir.
 • Adana Dürüm
  Adana Dürüm, beraberinde tüketilen lavaş ekmeği 4 ince dilim ekmeğe denk olduğundan öğünde alınan karbonhidrat miktarı ve kullanılan etin yağ miktarı fazladır. Bu nedenle kilo kontrolü yapan kişiler diyetlerinde adana dürüm tüketiminden kaçınmalıdır.
 • Urfa Dürüm
  Urfa Dürüm335 kcal
  Urfa Dürüm, beraberinde tüketilen lavaş ekmeği 4 ince dilim ekmeğe denk olduğundan öğünde alınan karbonhidrat miktarı fazladır. Ayrıca içerisinde kullanılan etin yağ miktarıda fazladır. Kilo verme sürecinde olan kişiler tüketiminden kaçınmalıdır.
 • Et Döner Dürüm

  Türk mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden olan döner, et sevenlerin favori yiyecekleri arasında yer alıyor. Evde de kolaylıkla hazırlayabileceğiniz dönerin tarihi eskilere dayanıyor. Döner, tüketilirken dikkat edilmesi gereken yiyeceklerden biri diyebiliriz.

  ...
 • Sebzeli Dürüm
  Sebzeli Dürüm, kalorisi düşük bir dürüm çeşididir, ayran ile tüketilmesi sağlıklı bir öğle veya akşam öğünü oluşturur.