Türkiye'nin
en çok kullanılan
diyet platformu

diyetkolik logo

Kilo bilgin

Kilo verme hedefinde yanında olacağız. 👏

Kilo (kg)
Hedef Kilo (kg)
Giriş yapılmadı! DEVAM

Haftalık hedefin nedir?

Genel sağlık hedefini devam ettirebileceğin haftalık hedeflere ayıralım. Yavaş ve istikrarlı olmak en iyisidir!

Haftada 0,25 kilogram ver

Haftada 0,5 kilogram ver

Haftada 0,75 kilogram ver

Haftada 1 kilogram ver

Giriş yapılmadı! DEVAM

Genel bilgiler

Hizmetini kişiselleştirmek ve günlük kalori ihtiyacını belirlemek için gerekli bilgiler.

Boy (cm)
Doğum Tarihi
Cinsiyet

Kadın

Erkek

Giriş yapılmadı! DEVAM

Kilo verme hedefinde yanında olacağız

E-Mail ya da cep telefonu bilgileriyle devam et

DEVAM

Ya da hesaplarınla bağlan

Kaydı tamamla

Geçerli
Telefon Kullan

Açık Rıza Bilgilendirmesi

Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak, özellikle PCI Yazılım Danışmanlık ve Organizasyon Ltd. Şti. (Diyetkolik) şirketi kişisel verinin paylaşılmasında ilgili kişinin temel hak ve özgürlüğünü zedelemeyen meşru menfaati varsa, ilgili bir sözleşmenin ifasını gerektiriyorsa ya da açık rızanız alınmışsa yurt içindeki ve yurt dışındaki anlaşmalı üçüncü taraflara aktarılabilir ve kişisel verileriz bu üçüncü taraflar tarafından işlenebilir.

 

Tarafımızca, yurt dışına aktarılabilecek verileriniz aşağıdaki gibidir;

Cihaz Kimliği Numarası

Mobil cihazınızdan toplanan verilerinize örnekler olarak; dil ayarları, IP adresi, saat dilimi, bir cihazın türü ve modeli, cihaz ayarları, işletim sistemi, İnternet servis sağlayıcısı, mobil operatör ve donanım kimliği.

Reklam Kimliği Numarası

Reklam için Apple Tanımlayıcınızı ("IDFA") veya Google Reklam Kimliğinizi ("AAID") (cihazınızın işletim sistemine bağlı olarak) topluyoruz. Bu numaraları, cihazınızın işletim sisteminin ayarlarından sıfırlayabilirsiniz.

Diğer

Anket sonuçları (özel nitelikli kişisel verilerinizi içermez), yaş ve cinsiyet verileriniz.

 

Yukarıda belirtilen verilerinizin yurt içinde ve yurt dışında üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasındaki amaç aşağıdaki gibidir;

Diyetkolik, davranışsal reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla merkezi yurt içinde veya yurt dışında bulunan anlaşmalı üçüncü taraflar ile, mobil ve web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına, işbirliği içerisine girmektedir. Yukarıda belirtilen verileriniz işbu açık rıza metnine ilişkin "Açık rıza metnini okudum ve anladım. Kişisel verilerimin metinde belirtilen şekillerde işlenmesini onaylıyorum ve izin veriyorum" beyanınız ile verilerinizin, davranışsal reklamcılık faaliyetlerini ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilmeleri için işbirliği içerisinde olduğumuz anlaşmalı üçüncü tarafları ile yurt içinde ve yurt dışında paylaşılmasına ve bu tarafların kendi faaliyetleri kapsamında belirtilen verileri kullanmasına izin vermiş olacaksanız.

Açık rıza istenildiğinde geri alınabilir. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışında işbu açık rıza metni çerçevesinde paylaşılan verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme ve tüm haklarınız saklıdır. Bu husustaki haklarınızı ve taleplerinizi her zaman zaman 'Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni' yer alan bilgilerden edinebilir ve orada yer alan iletişim kanalları ile bizi bilgilendirebilirsiniz.

Geçersiz doğrulama.
Giriş yapılmadı! KAYIT OL
Ya da diğer platform hesabınla kaydol
Apple
Google

Hoş geldin!

Hedefine ulaşmak için gerekli günlük kalori: kcal Kalori Takibine Başla
Ya da
ÖZET SAYFANI GÖR