Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebooktwitterlinkedinwhatsappmail
Diyetkolik Diyetisyenim 04.05.2018 1 dakikada okunur
yorumlar
0
kaydet

Mayıs Ayında Şehirde Ne Var?

Baharın gelişiyle şehir de canlanıyor. Birbirinden farklı etkinliklerle mevsimin enerjisini hisset! Diyet Fest ve İyi Yaşam Festivali'nde herkesi standımıza bekliyoruz!

Mayıs Ayında Şehirde Ne Var?

*Mayıs ayının ilk etkinliklerinden biri Diyet Fest. 5-6 Mayıs tarihlerinde iki gün sürecek organizasyon Türkiye’nin en büyük sağlıklı yaşam festivali olarak tanımlanıyor. Konserlerden söyleşilere, yarışmalardan workshoplara kadar birçok aktiviteyle Diyet Fest katılımcılara dopdolu iki gün geçirtecek.

*Sağlıkla ilgili bir başka organizasyon da 12 Mayıs’ta düzenleniyor. İyi Yaşam Festivali sağlık, spor, beslenme, seyahat, kişisel gelişim gibi hayata dair her konuyu içerecek. MFÖ ve Sertab Erener konserleriyle eğlencenin doruğa çıkacağı festivalde katılımcılar, alanında uzman isimlerle de buluşacak.

*Birincisi geçtiğimiz yıl düzenlenen İstanbul Cocktail Festival 12-13 Mayıs’ta Life Park’ta olacak. Barmenlerin farklı ve sıra dışı reçetelerini paylaşacağı festivalde, kokteyl yapımının incelikleri workshoplarla anlatılacak.

*2-13 Mayıs tarihleri arasında ise İstanbul Zorlu PSM Caz Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Tam 12 gün boyunca Dino Merlin, Patrick Wolf, The Australian Pink Floyd Show ve daha birçok dünyaca ünlü sanatçı caz tutkunlarıyla buluşacak.

*Hint kültürünün en görkemli bayramlarından sayılan Holifest, 12 Mayıs’ta Milyon Beach Kilyos’ta kutlanacak. Baharın gelişini müjdeleyen bir festival olarak da gösterilen Holifest’te Hint kültürüne ait yemekler, kına atölyesi, dans grupları, butikler ve daha birçok aktivite yer alacak.

facebook twitter linkedin whatsappmail

İlk yorumu sen yap

Yorum yapan