Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebooktwitterlinkedinwhatsappmail
Diyetkolik Diyetisyenim 05.06.2023 2 dakikada okunur
yorumlar
0
kaydet

Mutluluk kendine bakmakla başlar!

Aynada pürüzsüz bir cilt, ışıl ışıl saçlar ve mis gibi kokan bir siz…Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Şimdi kendiniz için bir adım atın!

Mutluluk kendine bakmakla başlar!

Genellikle yaz aylarında nasıl göründüğümüzü daha fazla önemsiyoruz. Aldığımız kiloları vermeye çalışıyor, spora vakit ayırmaya başlıyor ya da daha iyi hissedeceğimiz yollar arıyoruz. Bu noktada kendinizi iyi hissetmek genelde aynadaki yansımanızı beğenmekle başlıyor.

Her halinizle güzel olduğunuza eminiz. Ancak vücut özeni seviyor ve inanın cildiniz güzel bir bakım rutinine ihtiyaç duyuyor. Yapılan araştırmalara göre kendine düzenli olarak vakit ayıran ve bakıma özen veren insanların özgüvenlerinin daha yüksek olduğu ve daha mutlu oldukları gösterilmiş.

E bunu tahmin etmek zor değildi, bakımı kim sevmez? Doğru bakım ürünlerine henüz ulaşamadıysanız ya da eksikleriniz varsa kampayalardan yararlanmak ve hemen başlamak için linke tıklayabilirsiniz. 

Doğru bakım rutini oluşturmak

Bakım rutininizi oluşturmanın ne kadar keyifli olduğuna inanamayacaksınız. Kokusuna aşık olarak seçeceğiniz bir duş jeli, gün boyu ferah hissetmenizi sağlayacak bir deodorant, saçlarınızın ışıl ışıl görünmesini sağlayacak bir şampuan…Temel bakım ürünlerinizi bile özenle seçmeyi ihmal etmeyin. 

Asıl serüven ondan sonra başlıyor. Doğru rimeli keşfettiyseniz, cildinizle bütünleşen fondöten rengini çözdüyseniz ve gözlerinizin parıltısına parıltı katacak farı da sürdüyseniz sizden güzeli yok! E ama cildinize zarar vermemek önemli. Eve geldiğinizde ilk iş yüzünüzü temizlemek ve makyaj kalıntılarından arınmak olsun.

Makyaj temizleyici imdadınıza koştuktan sonra nemlendiricinizi de sürdüyseniz bu iş tamam!

‘’Tüm bunlar çok vakit alır, ben uğraşamam.’’ diyorsanız gün içinde nelere vakit ayırdığınızı düşünün. Kendinizle ilgilenmek ve vücudunuza bakmak size iyi gelecek. İşte tam da bu yüzden kendinize bir iyilik yapın ve kampanyalardan yararlanın. Her şeyin ateş pahası olduğu bu günlerde bakım ürünlerine ulaşmak düşündüğünüz kadar maliyetli olmayabilir bizden söylemesi.

facebook twitter linkedin whatsappmail

İlk yorumu sen yap

Yorum yapan