Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebooktwitterlinkedinwhatsappmail
Diyetkolik Diyetisyenim 16.02.2018 2 dakikada okunur
yorumlar
6
kaydet

Online Diyet

Online diyetin avantajları ve sunduğu kolaylıklar nelerdir?

Online Diyet

1-Online diyetin en güzel tarafı kilo takibini daha kolay bir şekilde yapabilmendir. Bütün diyet sürecin online şekilde ilerlediği için zaman ya da mekan derdi yaşamazsın ve nerede ne zaman olursan ol diyetini sürdürebilirsin.
diyetisyen yanında

2-Düzenli şekilde diyetisyene gidecek zamanı yaratmakta zorlanıyorsan online diyet sayesinde sürdürülebilir bir diyete başlarsın. Bu sayede her hafta diyetisyen randevusu için programını ayarlamana gerek kalmadan, ne zaman ihtiyaç duyarsan o zaman diyetisyenin yanında, yani cebinde olur :)
kaç kalori

3-Haftadan haftaya ya da aydan aya diyetisyene gittikçe değil, sürekli olarak takip edildiğin için online diyetle motivasyonun geçici değil, sürekli olur. Diyete başlamak bir adımdır ancak devam ettirebilmek, hedefine ulaşmak ve son olarak ulaştığın başarıyı korumak daha önemli adımlardır ve bu adımlar çoğu kişi için o ilk adımdan daha zordur. Online diyette diyetisyenin seni sürekli olarak izler, yaptığın doğruları ve yanlışları tespit ederek seni bilgilendirir.
diyette motivasyon

4-Yaşadığın yerde bir diyetisyene ulaşman zorsa, online diyet sistemiyle her an ulaşabileceğin bir diyetisyene kavuşmuş olursun. Örneğin şehir merkezine uzak bir yerde yaşıyorsan online diyet sayesinde istikrarlı ve eksiksiz bir diyet uygulayabilirsin. Online diyet sisteminde etkin bir kontrol ve takip mekanizması işletilir.
online diyet takibi

5-Online diyet sisteminde aklına gelen soruları sormak, endişelerini paylaşmak için beklemen gerekmez çünkü diyetisyenlerimize Diyetkolik uygulamasından bir mesajla ulaşabilirsin. Kaçamak yaptığında “Tüh Be!” bölümüne girerek itirafta bulunduğunda, diyetisyenin bu kaçamağı nasıl telafi edeceğini, yediklerini nasıl dengeleyebileceğini açıklar ve listeni buna göre günceller.
online diyetisyen

6-Diyetisyenlerimiz ara ve ana öğün saatlerinde uygulama üzerinden sana hatırlatmalarda bulunur. Böylece online diyet sistemi günlük koşuşturmaca sırasında öğün atlama ihtimalini ortadan kaldırır.

 

DİYETKOLİK'LE ONLINE DİYET AVANTAJLARINDAN YARARLAN
Tüm bu kolaylıklardan yararlanarak online diyete başlamak ve hedefine giden yolda sağlıklı adımlarla ilerlemek istiyorsan Diyetkolik tam sana göre!

Diyetkolik’in online diyet sisteminde diyetisyenler senin kişisel özelliklerini, beslenme ve öğün alışkanlıklarını öğrenir, bunları analiz eder ve bu bilgiler ışığında sana özel bir diyet listesi hazırlar. Bu, sabit ve sıkıcı bir diyet listesi değildir. Diyetini sürdürebilmen için alternatifli menü seçeneklerin olur ve böylece listendeki yemeklere ulaşmakta güçlük yaşamazsın.

Online diyet sürecinde sürekli bir kontrol ve takip mekanizması işlediği için kendini yalnız hissetmez ve böylece motivasyonunu kaybetmezsin.

Diyetkolikle online diyetisyenine ulaşmak için tıkla.

*** [u'online diyet', u'online diyetisyen', u'en iyi diyet uygulamas\u0131', u'diyet listesi', u'zay\u0131flamak istiyorum'] *** online diyet online diyetisyen en iyi diyet uygulaması diyet listesi zayıflamak istiyorum
facebook twitter linkedin whatsappmail

Yorumlar

Yorum yapan
Neslihan Tokur

Neslihan Tokur Selamlar tıklıyorum ama açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum

17.02.2018
Yanıtla
Diyetkolik  Destek

Diyetkolik DestekMerhaba, ilgin için öncelikle teşekkürler:) IOS ve Android linklerini tekrar test ettik, sorun göremedik. Bir de bu linkten dener misin? www.diyetkolik.com/apps-go/?app=dk 19.02.2018

Dilanaz Kandiya

Dilanaz Kandiya Ben de

19.02.2018
Yanıtla
Diyetkolik  Destek

Diyetkolik DestekMerhaba, ilgin için öncelikle teşekkürler:) IOS ve Android linklerini tekrar test ettik, sorun göremedik. Bir de bu linkten dener misin? www.diyetkolik.com/apps-go/?app=dk 19.02.2018

Musa Bengi

Musa Bengi açilmio

20.02.2018
Yanıtla
Çiğdem Altun

Çiğdem Altun Sayesinde 1 ayda 6 kg verdim

25.02.2018
Yanıtla
Uğur Bal

Uğur Bal Herkese tavsiye ediyorum , cok güzel bir uygulama

01.03.2018
Yanıtla
Ebru Duman

Ebru Duman merhaba

12.12.2018
Yanıtla