Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebooktwitterlinkedinwhatsappmail
Diyetkolik Diyetisyenim 16.02.2018 2 dakikada okunur
yorumlar
8
kaydet

Online Diyetisyen

Diyetisyene en çok ihtiyaç duyduğun anda kendini yalnız ve çaresiz hissediyorsan, diyetisyen randevusu için zaman yaratmakta zorlanıyorsan ihtiyacın olan tek şey online diyetisyenlik hizmeti demektir!

Online Diyetisyen

Sonu başarısızlıkla biten pek çok diyet hikayesinin ana teması şudur: Başlarda her şey yolundadır. Ancak ani gelişen bir program değişikliği ya da diyet listesindeki yemeklere ulaşmanın mümkün olmadığı bir yer yüzünden diyet yapan kişi ne yapacağını bilemeyip diyetini bozar. Ve diyetini bozmanın getirdiği motivasyon kaybı diyetin sonunu hazırlar. Ancak bu hikayeyi değiştirmek günümüzde çok kolay.

Online diyetisyen hangi noktalarda hayatını kolaylaştırır?
1-Online diyetisyen diyet sürecin boyunca sana destek olan, hatalarını telafi etmen için yol gösteren bir arkadaştır aslında. Online diyetisyenle çalıştığın zaman, örneğin akşam arkadaşlarınla bir organizasyon yapacaksan öncesinde bunu diyetisyenine bildirdiğinde seni yönlendirir ve kaçamak yapacaksan bunu sonraki günlerde nasıl telafi edebileceğin hakkında sana bilgi verir.
online diyet

2-Yoğun hayat temposunda bazen çok kısa işlere bile vakit bulmakta zorlanırsın. Hele de her hafta düzenli olarak diyetisyen randevusu almak külfet gibi gelebilir. Oysa online diyetisyenle çalıştığında özel bir zaman yaratmak için çabalaman gerekmez. Ne zaman istersen online diyetisyeninden yardım alabilir, aklına takılanları sorabilirsin.
online diyetisyenin avantajları

3-Online diyetisyen sadece sen ona sorular sorduğunda ya da yardım istediğinde devreye girmez. Hazırladığı diyet listesine senin ne kadar uyduğunu, nasıl kaçamaklar yaptığını izler ve bunlara göre diyet listeni günceller. Sana uyarılarda bulunur, bildirimler gönderir.
diyetisyen takibi

4-Diyet yaparken belki de yaşadığın en büyük sorun motivasyon konusunda olur. Bu süreçte motivasyon kaybına sebep olan pek çok şeyle karşılaşırsın ve destek görmeden hedefine ulaşman oldukça zordur. Diyeti bozmak ve sonra yeniden başlamak sonsuz bir döngü gibi olur. Online diyetisyen bu döngüyü kırmanda sana yardımcı olur. Motivasyona her ihtiyacın olduğunda sana destek verir ve yol arkadaşlığı yapar.
diyette motivasyon

Diyetkolik’in Online Diyetisyenleriyle Hedefine Ulaş
Online diyetisyeninle birlikte hedefine giden yolda sağlıklı adımlarla ilerlemek istiyorsan Diyetkolik tam sana göre!

Diyetkolik’in online diyetisyenleri senin kişisel özelliklerini, beslenme ve öğün alışkanlıklarını öğrenir, bunları analiz eder ve bu bilgiler ışığında sana özel bir diyet listesi hazırlar. Bu, sabit ve sıkıcı bir diyet listesi değildir. Diyetini sürdürebilmen için alternatifli menü seçeneklerin olur ve böylece listendeki yemeklere ulaşmakta güçlük yaşamazsın.

Online diyetisyenin gelişimin hakkında günlük ve haftalık değerlendirmelerde ve geri bildirimlerde bulunur, diyeti nasıl sürdürmen gerektiğine dair seni yönlendirir. Sürekli bir kontrol ve takip mekanizması işlediği için kendini yalnız hissetmez ve böylece motivasyonunu kaybetmezsin.

Diyetkolikle online diyetisyenine kavuşmak için hemen tıkla

facebook twitter linkedin whatsappmail

Yorumlar

Yorum yapan
Elif Avcı

Elif Avcı acılmıyor

21.02.2018
Yanıtla
Arda Olgaç

Arda Olgaç Acilmiyor. Hic bakmıyormusunuz yazılanlara?

22.02.2018
Yanıtla
Dyg Smk

Dyg Smk bu uygulamayi indirdim ama online diyetistene nerden ulasicam bilmiyorum yqrdimci olur nusunuz

22.02.2018
Yanıtla
Hulya Yüzgüllü Yüzgüllü

Hulya Yüzgüllü Yüzgüllü Online diyetisyene nasıl ulaşacaz?

24.02.2018
Yanıtla
Hatice Ertaş

Hatice Ertaş Yalandan yere online diyetisyen yazıp milleti kandırmayın

09.03.2018
Yanıtla
Ebru Büyük

Ebru Büyük Yarın akşam arkadaşlarla ev oturmasında buluşacağız salata ve hamur işleri ve pasta olacak bu durumdan nasıl az hasarlı kurtulabilirim

22.03.2018
Yanıtla
Leyla Huseynova

Leyla Huseynova nasil ulawalim diyetisyene

31.03.2018
Yanıtla
Medine Karagöl

Medine Karagöl merhabalar bende hem hiporiroid var ayrıca menopozada girdim nasıl bor diyet uygulayabilirim

24.02.2024
Yanıtla