Fruktoz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Webinar

9 Şubat 2023 Perşembe,
20:00 - 21:00

zoom

Fruktoz yiyelim fruktoz konuşalım!

Vücuda zararlı olduğu konuşulan şekerin bir türü de fruktoz. Peki fruktoz tam olarak nedir? Hangi besinlerde bulunur ve vücut üzerindeki etkileri nelerdir? A'dan Z'ye fruktozu öğrenmeye hazır olun.

9 Şubat Perşembe saat 20.00'da sizin için hazırladığımız bu webinarda Uzm.Dyt.Semiha Özge Kara ''Fruktoz Hakkında Bilinmesi Gerekenler'' konulu sunumuyla bizi aydınlatacak.

Panelist

kongre konusmacilar

Semiha Özge Kara

Uzman Diyetisyen

23 Kasım 1995’te Hatay’da doğdu. Sektöründe öncü olmak için durmadan çabalayan, beslenme alanındaki günceli her daim takip eden Uzman Diyetisyen Semiha Özge KARA, 2017 yılında Hacettepe Üniversitesini bölüm 2.si olarak bitirmiş mesleğine aşık bir diyetisyendir. 2020-2022 yılları arasında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Gerek lisans eğitimi gerekse yüksek lisans eğitimi süresince bilime olan aşkından beslenmeyle ilgili sürekli araştırdı, okudu, yazdı, paylaştı. Hedeflerine doğru adım adım ilerleyip zirveye ulaşmaya çalışırken ‘Catering, Spor Salonu, Hastane, Poliklinik’ gibi birçok sektörde 3 yılı aşkın süredir insanların hayatına dokunup beslenmeyi onların yaşam tarzı haline getirmekten asla vazgeçmedi. Her bireyin parmak izi nasıl farklıysa beslenmenin de kişiye özel olduğunu bilerek danışanlarına-hastalarına her zaman yol gösterici olmayı kendine amaç edindi. Yüksek lisans eğitiminden sonra evlenip İzmir’e yerleşti. Şu anda meslek hayatına İzmir’de devam etmektedir.

Program

Fruktoz Hakkında Bilinmesi Gerekenler Webinar

20:00 - 21:00

Meyve Şekeri Fruktoz Gerçekten Zararlı Mı?

SağlıklaBeslen!

Semiha Özge Kara

Kayıt Ol

9 Şubat 2023 Perşembe, 20:00 - 21:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol

Yaklaşan Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin