Polikistik Over Sendromunda ve PMS Döneminde Beslenme

Webinar

21 Ocak 2021 Perşembe,
19:00 - 20:00

zoom

Diyetkolik günümüzün yaygınlaşan problemlerine sağlıklı beslenme penceresi açıyor!

Duygusal iniş çıkışların hayat kalitemizi düşüren ve bizlere zor anlar yaşatan bir sürü etkisi olduğunu biliyoruz. Buzdolabını yedirici etkilerini atlamak zaten mümkün değil. Her şeye patlayacak gibi hissettiğiniz PMS döneminde bu etkilere nasıl kanmayacağımızı sizinle paylaşmaya geldik! 

Tabii sadece PMS ile kalmıyoruz. Günümüzde çoğu kadının müzdarip olduğu ve kilo vermenin önündeki büyük engellerden biri olarak gösterilen PCOS'ta beslenmeyi de aydınlatıyoruz. Gelin 21 Ocak Perşembe günü saat 19.00'da Dyt. Berre İncekara moderatörlüğünde Dyt. Seda Özder sunumuyla Polikistik Over Sendromunda ve PMS Döneminde Beslenme konularını konuşalım! 

Panelist

Seda Özder

Diyetisyen

Diyetisyen Seda Özder kilo alma-kilo verme, sporcu beslenmesi, fitoterapi, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırma, Anti-Aging beslenme, Yeme bozukluklarında beslenme gibi birçok alanda çalışmaktadır. Uludağ Üniversitesi gıda bölümünden mezun olduktan sonra insanlarla iletişimde olabileceği ve hayatlarına dokunabileceği bir alanda daha mutlu olacağını düşünen Seda Özder, bunun için tekrar sınava girdi ve İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olarak diyetisyenlik mesleğine ilk adımı attı. Bitirme tezi olan Sporcu Beslenmesi ile ilgili çalışmalarına devam ederken Türkiye Jokey Klubü'nde (TJK) apranti eğitim merkezinde jokey adaylarının gelişimlerinin kontrolü ve beslenmelerinin takibinde görev aldı. Beylikdüzü Aile Sağlığı Merkezi, Kanun Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi ve çeşitli birçok hastanede kilo kontrolü, metabolik sendromlarda beslenme, gebe-emziklilikte beslenme, hastalıklarda beslenme, konularında çalıştı. Yeni tarifler geliştirme, fonksiyonel beslenmeye yönelik tarifler ve menüler oluşturma konularında teorik ve pratik bilgilerini birleştirerek çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Şu an diyeTat Beslenme ve Danışmanlık Merkezi'nde yönetici diyetisyen olarak kilo alımı /verimi, kurumsal danışmanlık, sporcu beslenmesi, kanser beslenmesi, fitoterapi konularında çalışmalarına devam etmekte.

Program

Polikistik Over Sendromunda ve PMS Döneminde Beslenme Webinar

19:10 - 19:50

Polikistik Over Sendromu ve PMS Nedir, Nasıl Başa Çıkılır?

Seda Özder

Kayıt Ol

21 Ocak 2021 Perşembe, 19:00 - 20:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin