Çocuklarda Sağlıklı Beslenme

Webinar

16 Eylül 2021 Perşembe,
17:00 - 18:00

zoom

Diyetkolik çocuklarınızın sağlığı için geliyor!

''Ağaç yaşken eğilir'' atasözünü hayatın her alanında gözlemleyebiliriz. Ancak bunların en başında beslenme alışkanlıklarının geldiğini söylemek mümkün. 

16 Eylül Perşembe saat 17.00'da Uzm. Dyt. Bengisu Boz ''Çocuklarda Sağlıklı Beslenme'' sunumuyla çocuğunuzun sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmasıyla ona sağlıklı bir gelecek inşa edebileceksiniz.

Panelist

Bengisu Boz

Uzman Diyetisyen

12 Şubat 1996 tarihinde Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde doğdu. Gelibolu’da başladığı ilk ve ortaokul eğitimini 5 farklı şehir ve okul değiştirerek bitirdi. Bu sürecin, ileri dönemdeki başarılarının temelini oluşturduğunu düşünmektedir. 2014 yılında Enerjisa Bandırma Fen Lisesi’nin ilk öğrencilerinden olarak yatılı eğitim görmeye başladı. Lise döneminde çizdiği yol sayesinde Adnan Menderes Üniversitesi’nde, hedeflediği Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladı. Lisans eğitimi süresince araştırma hastanesinden bakımevine, özel danışmanlık merkezlerinden özel hastanelere olmak üzere çeşitli kurumlarda bulunarak kendisini geliştirdi. 2018 yılında bölümden onur öğrencisi ünvanı ile mezun oldu. 2018 eylül ayı itibari ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim dalında lisansüstü eğitimi görmektedir. 2018-2020 yıllarında FitON Beslenme Danışmanlığı şirketinde beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir. 2020 itibariyle kendi markası Mineur Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni kurmuştur ve Kadıköy bölgesinde çalışmalarını yürütmektedir. Sağlıkta bütüncül yaklaşımı savunarak, ulaşabildiği her kişiye temel beslenme eğitimi vermeye devam etmektedir.

Program

Çocuklarda Sağlıklı Beslenme Webinar

17:10 - 18:00

Çocuk Beslenmesi Nasıl Olmalı?

Bengisu Boz

Kayıt Ol

16 Eylül 2021 Perşembe, 17:00 - 18:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin