Kendi Uygulaman ile Online Diyet ve Markalaşma

Webinar - Geleceğe Dokun!

20 Nisan 2021 Salı,
15:00 - 16:00

zoom

Diyetkolik ile siz de kendi uygulamanız altında bireysel markanızı oluşturabilirsiniz!

Diyetkolik White Label alt yapısını, kişisel markanızdan kurumunuza hatta kurumsal kimliğinizin renklerine kadar özelleştirilmiş şekilde size ait alan adı altında sunuyoruz.

Dijital dönüşümde yerini alarak, bireysel markasını oluşturmak isteyen Diyetisyenlerimizi 20 Nisan Salı günü saat 15:00'da Diyetkolik Satış ve İş Geliştirme Direktörü Berkin Şahin'in katılımıyla gerçekleştireceğimiz Kendi Uygulaman ile Online Diyet ve Markalaşma webinarımıza davet ediyoruz!

Panelist

Berkin Şahin

Diyetkolik - Satış ve İş Geliştirme Direktörü

1993 Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Berkin Şahin, 27 yıllık kariyerinde Finans, Medya, Elektronik, Haberleşme, Sigorta ve Sağlık sektörlerinde yönetici olarak görev almış, özellikle pazarlama, iş geliştirme, kurumsal süreç tasarımları ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmıştır. 2019 yılında İstinye Üniversitesi’nde Sağlık Yöneticiliği yüksek lisansını tamamlayan Berkin Şahin, bugün Diyetkolik’te Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır. Berkin Şahin evli ve iki kız babasıdır.

Program

Kendi Uygulaman ile Online Diyet ve Markalaşma Webinar

15:00 - 16:00

White Label Altyapısı Nedir?

Berkin Şahin

Kayıt Ol

20 Nisan 2021 Salı, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin