Diyet Şablonu Oluşturma

Diyetkolik Diyetisyen Platformu Online Eğitimleri 2. Oturum

12 Şubat 2021 Cuma,
15:00 - 16:00

zoom

Daha çok danışanla, daha verimli çalışmanız için online diyetisyenlik eğitimleri başlıyor!

Diyetkolik Diyetisyen Platformu’nu yakından tanımanız ve kullanımını deneyimlemeniz için planladığımız online eğitimlerimiz devam ediyor. Platformda, diyet şablonlarını kullanarak kişiye özel diyet planlarının nasıl oluşturulacağını interaktif bir şekilde öğrenebileceğiniz ikinci oturum için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Diyetkolik Online Eğitim oturumlarımızın ikincisinde, diyet şablonu oluşturma ve danışanlara diyet planı atama konularını en ince detayıyla öğreneceğiz.

Panelist

Tayfun Sungun

Diyetkolik - CEO

​İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kariyerine DRT International’da başladı. Beş yıl süreyle Siemens’te ticari pazarlama müdürü olarak çalıştıktan sonra CSB-System’da ülke müdürlüğü görevinde bulundu. 1998 yılında PCI Yazılım ve Danışmanlık firmasını kurdu. 2010 yılından beri PCI Yazılım bünyesinde faaliyet gösteren Diyetkolik’in kurucusu ve CEO’sudur.

Program

Diyet Şablonu Oluşturma Webinar

15:10 - 15:50

Platform üzerinden Diyet Planı Atama

Tayfun Sungun

Kayıt Ol

12 Şubat 2021 Cuma, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin