Detoksifikasyon

Webinar

18 Ağustos 2022 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Detoksun Tüm Ayrıntıları Bu Webinarda!

Her yerde duyduğumuz ''detoks'' kelimesi sizin için yalnızca ''hızlı kilo vermek'' anlamına geliyorsa oldukça yanılıyorsunuz. Detoks aslında vücudun sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için gerekli. Eğer doğru detoksun ne olduğunu öğrenmek ve detoks konusunda yeni bir bakış açısı edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

18 Ağustos Perşembe saat 14.00'da Uzm.Dyt.Nursel.Eroğlu ile birlikte ''Detoksifikasyon'' konusunda harika bir eğitim hazırladık. Etkili detoks nasıl olmalı? Detoksifikasyon nedir? Örnek detoks suyu tarifleri ile sağlıklı detoksun tüm detayları bu eğitimde! Üstelik 250 TL yerine 200 TL! Kaydınızı yaptırmak için acele edin!

Panelist

kongre konusmacilar

Nursel Eroğlu

Uzman Diyetisyen

Uzman Diyetisyen Nursel Eroğlu Kalaman, İstanbul’da doğmuş ve ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 2004 yılında ilk üniversite eğitimi Ege üniversitesi gıda bilimleri alanından, ikinci üniversitesini 2013 yılında İstanbul Arel üniversitesi Beslenme ve Diyetetik fakültesinden Diyetisyen unvanı ile mezun olmuştur. Akabinde yüksek lisans eğitimine Okan üniversitesinde başlayarak Uzman Diyetisyen unvanını almıştır. 18 yıllık iş yaşamında kamu ve özel hastanelerde diyet polikliniği kuruculuğu, yöneticiği, bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı tecrübeleri bulunmaktadır. Güncel bilimsel çalışmaları takip etmektedir. Çalıştığı alanlar içerisinde yetişkin ve çocuk obezitesi, klinik beslenme, çalışan beslenmesi, nutrigenetik ve bebek beslenmesi ağırlıkla yer almaktadır.

Program

Detoksifikasyon Webinar

14:00 - 15:00

Detoksifikasyon Nedir? Neden Gereklidir?

SağlıklaBeslen!

Nursel Eroğlu

Kayıt Ol

18 Ağustos 2022 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil) yerine 200 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için indirimli, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
200 TL - Kayıt Ol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin