Tıkınırcasına Yeme

Webinar

7 Temmuz 2022 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Yeme Bozukluğuyla Baş Ediyor Olabilirsiniz!

Kendinizi bazen iştahınızı bastırırken kontrol edemediğiniz yeme ataklarının içinde buluyor olabilirsiniz. Açlık duygunuzdan bağımsız olarak durdurak bilmeden her şeyi yediğiniz ve arkasından pişmanlık duygusuyla yüzleştiğiniz dönemler bir yeme bozukluğunun habercisi olabilir.

7 Temmuz Perşembe saat 14.00'da Uzm.Dyt.Tuğçe Tatoğlu'nun ''Tıkınırcasına Yeme'' konulu sunumuyla yeme ataklarımızı nasıl kontrol edebileceğimizi öğrenecek ve daha sağlıklı beslendiğimiz bir hayatın kapılarını aralayacağız.

Panelist

Tuğçe Tatoğlu

Uzman Diyetisyen

Uzm. Dyt. Tuğçe Tatoğlu Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden derece ile mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini almak için İngiltere’ye gitmiştir. University College London’da Yeme Bozuklukları ve Klinik Beslenme Yüksek Lisans programını yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Bu süreçte St. Ann’s Hastanesi Yeme Bozuklukları Kliniği’nde hem ayakta hasta bölümünde, hem de yatan hasta bölümlerinde staj yaparak bu alanda deneyim kazanmıştır. Yüksek lisans bitirme tezinde bölüm başkanının süpervizörlüğünde yeme bozukluklarında mentalizasyon ve bağlanma üzerine çalışmıştır. Yeme bozukluklarının yanı sıra sezgisel yeme, yeme farkındalığı, bozulmuş yeme, Her Bedende Sağlık ve beden algısı konuları ile özellikle ilgilenmektedir. Şimdi Bağdat Caddesi’nde bulunan ofisinde danışanlarına birebir yeme bozukluğu ve diyet dışı beslenme danışmanlığı vermekte ve toplu eğitimler düzenlemektedir.

Program

Tıkınırcasına Yeme Webinar

14:00 - 15:00

Tıkınırcasına Yeme Nedir?

Tuğçe Tatoğlu

Kayıt Ol

7 Temmuz 2022 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin