Beden İmajı ve Beslenme

Webinar

8 Şubat 2022 Salı,
19:00 - 20:00

zoom

Beden imajı önyargılarını birlikte yıkıyoruz!

Özellikle sosyal medyanın hayatımıza bu kadar dahil olmasıyla birlikte beden imajı üzerine çok daha fazla kafa yorulmaya ve tek tip bir vücudun en iyi olduğu algısı düşüncelere yerleşmeye başladı. Bu beraberinde yeme bozukluklarını getirirken sağlıksız beslenme alışkanlıklarını gittikçe arttırdı.

Tüm bu beden önyargılarını kırmak için harika bir webinarla geldik. 8 Şubat Salı saat 19:00'da Uzm.Dyt.İlkin Şenol Bilgin sunumuyla ''Beden İmajı ve Beslenme'' üzerine konuşacağız. Haydi beden imajı kaygılarını birlikte aşalım!

Panelist

İlkem Şenol Bilgin

Uzman Diyetisyen

10 kasım 1994’te Mersin’de dünyaya geldi. Adana Başkent Fen Lisesinden mezun olduktan sonra 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde eğitimine başladı. 2017 yılında mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Yüksek lisansı ile eğitim hayatına devam edip 2020 yılı itibari ile “Uzman diyetisyen” ünvanını aldı. Eğitim hayatı boyunca çeşitli eğitimler, stajlar ile birlikte kendini her daim geliştirdi. 2018 yılından beri Dr. Ender Saraç Özel Hay Sağlık Merkezinde diyetisyen olarak çalışmaktadır. Klinik danışanları haricinde kurumsal olarak OZADER ve İzmir Koruncuk vakfında anaokuluna giden çocuklara menü hazırlama alanında 2 yıl hizmet verdi. Poliklinik, klinik, anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, Ayurveda beslenmesi, hamilelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, onkoloji, kronik hastalıklarda beslenme, online beslenme, kurumsal beslenme gibi alanlarda görevine devam etmektedir.

Program

Beden İmajı ve Beslenme Webinar

19:10 - 20:00

Beden İmajı Nedir?

İlkem Şenol Bilgin

Kayıt Ol

8 Şubat 2022 Salı, 19:00 - 20:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin