Beslenmede Popüler Sorulara Bilimsel Yanıtlar

Besin - Besin Öğeleri

17 Nisan 2021 Cumartesi,
17:00 - 18:00

zoom

Diyetkolik bu webinarda beslenmeye dair tüm merak ettiklerinizi yanıtlayacak!

Beslenme alanındaki yorumların artmasıyla birlikte doğru bilgiye ulaşmak her geçen gün zorlaşıyor. Tüm bu bilgi karmaşasının içerisinde yanlış beslenme alışkanlıklarının önlenmesi, beslenme ile ilgili merak edilen veya yanlış bilinen bilgilerin doğrularının konuşulması oldukça önem kazanıyor. 
Diyetkolik olarak doğru bilgilere en doğru kaynaktan ulaşacağınız ve yanlışları düzeltmeye başlayacağımız bir webinar serisine başlamış ve ilk bölümünü 3 Nisan'da gerçekleştirmiştik. Şimdi 17 Nisan Cumartesi günü saat 17:00'da Prof. Dr. Gamze Akbulut ile tekrar buluşuyor  ''Besin - Besin Ögeleri'' sunumuyla aklınızdaki tüm sorulara ışık tutmaya devam ediyoruz. Webinarda yerinizi alın!

Panelist

Prof. Dr. Gamze Akbulut

Misafir Konuşmacı

Prof. Dr. Gamze AKBULUT, 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokul eğitimini Yozgat’da; ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara Yükseliş Koleji’nde; lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı bölümde 1999-2007 yılları arasında araştırma görevlisi; 2007-2009 yıllarında da Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde doktor diyetisyen olarak görev yapmıştır. İki bin dokuz yılından bu yana Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Diyetetik ABD’da öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Aynı bölümde Erasmus Koordinatörü ve Bölüm Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüş, halen Diyetetik ABD Başkanı ve Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Çalışma alanı Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisidir. İlgi alanları ise; Endokrin ve Kardiyometabolik Hastalıklar, Yeme Davranışı Bozuklukları, Enteral ve Parenteral Beslenme, Onkolojik Hastalıklar ve Gastrointestinal Sistem Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisi olup bu alanda yayınlanmış çok sayıda Ulusal ve Uluslararası makale, bildiri, kitap editörlüğü ve kitap bölümü bulunmaktadır.

Program

Beslenmede Popüler Sorulara Bilimsel Yanıtlar Webinar

17:10 - 18:00

Besin Öğeleri Nelerdir

Prof. Dr. Gamze Akbulut

Kayıt Ol

17 Nisan 2021 Cumartesi, 17:00 - 18:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin