Baharın Gizli Tehlikesi: Bahar Yorgunluğu

Webinar

25 Nisan 2024 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Bahar yorgunluğu mu yoksa depresyon mu?

Baharın gelmesiyle birlikte siz de fiziksel ve duygusal değişimlerle karşılaşıyor musunuz? Peki bu değişimleri ne kadar yönetebiliyorsunuz? Bahar yorgunluğu mu yoksa depresyon mu?  25 Nisan 2024 Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleşecek olan webinarda, Uzman Psikolog Sena Sivri ile birlikte bahar yorgunluğu üzerine derinlemesine bir keşfe çıkmaya davetlisiniz.

Birlikte bahar yorgunluğunun ne olduğunu, belirtilerini ve nedenlerini keşfedeceğiz ve bu mevsimsel geçişin getirdiği potansiyel zorluklarla başa çıkmanın stratejilerini öğreneceğiz!

Panelist

kongre konusmacilar

Sena Sivri

Uzman Psikolog

Uzman Psikolog Sena Sivri 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Özel Bilfen Lisesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji alanındaki uzmanlık eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamlamıştır. Alanı ile ilgili psikolojik ölçme değerlendirme test eğitimleri, klinik staj, süpervizyon çalışmalarını 2006-2011 yılları arasında Davranış Bilimleri Enstitüsü, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Kanada York Üniversitesi, Memorial Okmeydanı Hastanesi'nde tamamladıktan sonra danışan görmeye başlamıştır. 2012 yılından beri Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde çalışmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekolleri ile ilgili kuramsal ve pratik eğitim, süpervizyon çalışmalarını tamamlamış ve bu ekollerle danışan görmektedir.

Program

Baharın Gizli Tehlikesi: Bahar Yorgunluğu Webinar

14:00 - 15:00

Baharın Gizli Tehlikesi: Bahar Yorgunluğu

SağlıklaBeslen!

Sena Sivri

Kayıt Ol

25 Nisan 2024 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin