Yazın Sağlıklı Sporun Püf Noktaları

Webinar

24 Temmuz 2024 Çarşamba,
14:00 - 15:00

zoom

Yazın Fit Kal, Sağlıkla Parla!

 

Yaz aylarında spor yapmak hepimiz için daha zor. Ancak sizin için hazırladığımız bu webinarla sıcak günlerde spor yapmanın püf noktalarını konuşacağız. Diyetisyen Esra Bostancı bizimle hem performansınızı artıracak hem de sağlığınızı koruyacak beslenme ve egzersiz ipuçlarını paylaşacak.

24 Temmuz Çarşamba saat 14:00'da sağlıklı ve etkili spor yapmanın püf noktalarını gelin beraber keşfedelim. Sağlıklı ve fit bir yaz geçirmek isteyen herkes bu webinara davetli!

 

Panelist

kongre konusmacilar

Esra Bostancı

Diyetisyen

Diyetisyen Esra Bostancı, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (İngilizce) bölümünü 2020 yıl’ında onur öğrencisi olarak tamamlamış ve Lisans Tezini Sporcu Beslenmesi Alanında ‘Amatör Koşucularda Probiyotik Kullanım Bilgisi ve Tüketim Düzeylerinin Değerlendirmesi’ olarak tamamlayarak Beslenme Uzmanı / Diyetisyen unvanını almıştır. Nişantaşı Ofisinde ve Maslak Urban Active Ofiste yüz yüze ve online danışmanlıklar vererek Sporcu Beslenmesi, Kilo Yönetimi ve Beslenme Eğitimi, Hastalıklarda Beslenme gibi alanlarda danışan kabul etmektedir. Aynı zamanda amatör koşucu olan Diyetisyen Esra Bostancı, İstanbul’da bir koşu grubunda pacerlık yapmaktadır.

Program

Yazın Sağlıklı Sporun Püf Noktaları Webinar

14:00 - 15:00

Yazın Sağlıklı Sporun Püf Noktaları Nelerdir?

SağlıklaBeslen!

Esra Bostancı

Kayıt Ol

24 Temmuz 2024 Çarşamba, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin