Çocuğum Okulda Ne Yiyecek?

Webinar

28 Eylül 2023 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Beslenme çantalarıyla eğlendirirken besleyin!

Yeni okul yılı başlamak üzere ve çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde beslendiğinden emin olmak istiyorsunuz, değil mi? Endişelenmeyin, çünkü "Çocuğum Okulda Ne Yiyecek?" webinarımız sayesinde, beslenme çantalarınızı çeşitlendirmenin ve sağlıklı beslenmenin püf noktalarını öğreneceksiniz.

Diyetisyen Gülçin Işık, 28 Eylül Perşembe saat 14:00’da çocuklarınızın beslenme çantalarını doldururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini paylaşacak. Artık çocuğunuz hem lezzetli hem de besleyici öğünlerle dolu bir gün geçirecek!

Panelist

kongre konusmacilar

Gülçin Işık

Diyetisyen

Gülçin Işık, 2015 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Sekiz ayrı hastanede farklı disiplin ve branşla çalıştı. Kariyerinde dört farklı uluslararası bildirimle ülkesini dört farklı kongrede temsil etme gururunu taşımakta. Şu an halen Işık Danışmanlık'ta diyetisyen, sağlık ve yaşam koçu olarak çalışmakta. Ayrıca Gülçin Işık; kendini gelişime açık, yeni gelişmeleri takip eden, sabırlı, değişik problemleri olgunlukla karşılayıp çözme yeteneğine sahip, azimli ve sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın bir birey olarak tanımlamaktadır.

Program

Çocuğum Okulda Ne Yiyecek? Webinar

14:00 - 15:00

Pratik ve besleyici çocuk atıştırmalıkları ve öğle yemekleri

SağlıklaBeslen!

Gülçin Işık

 

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin