Hangi Takviye Ne zaman Alınmalı?

Webinar

25 Ağustos 2022 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Besin takviyelerini ne zaman almanız gerektiğini biliyor musunuz?

Pandeminin hayatımıza girişiyle besin takviyelerinin önemi ve bilinirliği günden güne arttı. Artık birçoğumuz besin takviyesi kullanıyor ve bağışıklığımızı dışarıdan da destekliyoruz. Ancak hangi takviyenin ne işe yaradığını ve ne zaman alınması gerektiğini tam olarak bilmiyoruz.

Sizin için hazırladığımız bu harika webinarla takviyelerin zamanı netleşecek. 25 Ağustos Perşembe saat 14.00'da Uzm.Dyt Ayşegül Yağız ''Hangi Takviye Ne zaman Alınmalı?'' sorusunu ve daha bir çok noktayı aydınlatacak. Kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

Panelist

kongre konusmacilar

Ayşegül Yağız

Uzman Diyetisyen

Uzman Diyetisyen Ayşegül Yağız, Muğla’ da doğmuş ve ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazanıp 2017 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldu. 2018 yılında Acıbadem Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine başladı. 2019 yılında Acıbadem Üniversitesi’nden ayrılıp uzmanlık eğitimine ise Yeditepe Üniversitesi’nde devam etti ve 2021 yılında uzmanlık almaya hak kazandı. 5 yıllık meslek hayatında özel hastanede kurum yöneticiliği, yönetici diyetisyenlik ve diyet polikliniği deneyimleri bulunmaktadır. Şu anda Etiler’ de özel bir poliklinikte beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Çalıştığı alanlar içerisinde yetişkin ve çocuk obezitesi, klinik beslenme, çalışan beslenmesi yer almaktadır.

Program

Hangi Takviye Ne zaman Alınmalı? Webinar

14:00 - 15:00

Hangi Takviye Ne zaman Alınmalı?

SağlıklaBeslen!

Ayşegül Yağız

Kayıt Ol

25 Ağustos 2022 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin