Hayat Bir Nefes: Nefes Egzersizi ve Meditasyon

Webinar

20 Temmuz 2023 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Yaşam önce nefesle başlar!

Aldığınız tek bir nefesin vücuttaki dönüşümünü keşke görebiliyor olsaydınız. Mükemmel bir mekanizmayla bir saniye içinde tüm vücuda hayat veriyor ve kendinden sonra gelen nefes için usulca dışarı çıkıyor. Peki bu mekanizmanın en etkili şekilde işlemesi için nefesinizi yöneterek hayatınızı değiştirmek ister misiniz?

20 Temmuz Perşembe saat 14:00’da Nefes ve Meditasyon Eğitmeni Nevra Kutur bizlere nefes meditasyonundan ve nefes alma tekniklerinden bahsedecek. ''Hayat Bir Nefes: Nefes Egzersizi ve Meditasyon'' webinarımıza davetlisiniz!

Panelist

kongre konusmacilar

Nevra Kutur

Nefes ve Meditasyon Eğitmeni

Kurumsal hayatta 16 yıl çalıştıktan sonra, kendi içsel yolculuklarına çıkmaya ve gerçek potansiyellerini keşfetmeye istekli kişilere yönelik başta nefes, meditasyon, yoga ve zihin çalışmaları gibi faaliyetlerle birçok özel ruha dokundu. Uzun yıllardır hayatında olumlu değişiklikler yaratan çalışmalardan esinlenerek hazırladığı Hakikate Uyanış Seminerleri düzenlemektedir. Bir süre Prof. Dr Osman Müftüoğlu’na ait Yaşasın Hayat Merkezlerinin Wellness Direktörlüğünü yürüttü. Merkezi Hindistan’da bulunan Osho Uluslararası Meditasyon Merkezi’ne bağlı sertifikalı meditasyon eğitmeni, Reiki uygulayıcısı, Enerji EFT si uygulayıcısı,Acim-Mucizeler Kursu öğretmeni, ICF onaylı yaşam koçu, Uluslararası Yoga Alliance onaylı yoga uzmanı ve Access Bars (BF) kolaylaştırıcısıdır.

Program

Hayat Bir Nefes: Nefes Egzersizi ve Meditasyon Webinar

14:00 - 15:00

Zihninizi Rahatlatmaya Hazır Mısınız?

SağlıklaBeslen!

Nevra Kutur

 

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin