İlişkide Burçların Uyumu

Webinar

8 Şubat 2024 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Aşkın ve ilişkilerin astrolojik dokusunu keşfetmeye hazır mısınız?

Astrolog Merve Şentürk, astrolojiye olan derin tutkusu ve uzmanlığıyla burçların dünyasını sizlere açacak. Bu interaktif etkinlikte, burçların temel enerjilerini, partnerinizle uyumunuzu nasıl anlayabileceğinizi ve ilişkinizin astrolojik yanlarını keşfetmenin pratik yollarını konuşacağız.

Bu keyifli webinar, astroloji meraklıları ve ilişkilerinde farkındalık yaratmak isteyen herkes için mükemmel bir fırsat. 8 Şubat Perşembe, saat 14:00’da başlayacak olan bu etkileyici webinarı kaçırmamak için kaydınızı şimdi yapın!
 

Panelist

kongre konusmacilar

Merve Şentürk

Astrolog

Astrolog Merve Şentürk, İzmir doğumludur. Lisans ve yüksek lisans eğitimi İzmir’de tamamlamıştır. Yıllardır astrolojiye gönül vermiş biri olarak bu alanda kendini geliştirmiştir ve uzmanlaşmıştır. istatistiki verilerle ve tarihte yaşanan olayların analizleri ile birlikte hepsini harmanlamış, geçmişten geleceğe uzanan bu yolculukta eş zamanlılık kavramını derinlemesine analizleri ve araştırmaları ile desteklemiştir. Hepsini bir araya getirdiği bilgileri harmanlandığı, istatiksel verileri de kullanarak ezberden uzak bir şekilde astroloji eğitmenliği yapmaktadır. Astroloji onun için adeta bir tutkudur.

Program

İlişkide Burçların Uyumu Webinar

14:00 - 15:00

Burçlar Arası Aşk ve Evlilik Uyumları

SağlıklaBeslen!

Merve Şentürk

 

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin