İlişkilerde İletişim Sanatı

Webinar

22 Şubat 2024 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

İlişkinizde iletişim sorunu kaosa mı dönüşüyor?

Partnerinle arandaki bağı nasıl güçlendireceğini, ilişkideki sorunları çözme ve anlaşmazlıkları etkili bir şekilde yönetme stratejilerini, sağlıklı iletişim kurma yollarını keşfedeceğin harika bir etkinlik seni bekliyor.

22 Şubat Perşembe günü saat 14:00'da, Uzman Psikolog Sena Sivri'nin rehberliğinde gerçekleşecek olan bu özel webinar, ilişkilerde iletişim sanatını öğrenerek sağlıklı bağlar kurman için fırsat sunuyor. Katılım ücretsiz, ancak yerini garantilemek için hemen kayıt ol!

Panelist

kongre konusmacilar

Sena Sivri

Uzman Psikolog

Uzman Psikolog Sena Sivri 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Özel Bilfen Lisesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji alanındaki uzmanlık eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamlamıştır. Alanı ile ilgili psikolojik ölçme değerlendirme test eğitimleri, klinik staj, süpervizyon çalışmalarını 2006-2011 yılları arasında Davranış Bilimleri Enstitüsü, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Kanada York Üniversitesi, Memorial Okmeydanı Hastanesi'nde tamamladıktan sonra danışan görmeye başlamıştır. 2012 yılından beri Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde çalışmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekolleri ile ilgili kuramsal ve pratik eğitim, süpervizyon çalışmalarını tamamlamış ve bu ekollerle danışan görmektedir.

Program

İlişkilerde İletişim Sanatı Webinar

14:00 - 15:00

İlişkilerindeki iletişimi daha sağlıklı hale getirmek ister misin?

SağlıklaBeslen!

Sena Sivri

 

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin