Sponsorluğunda

Kış Aylarında Motivasyon Yükseltme

Webinar

21 Aralık 2023 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom
SağlıklaBeslen!

Kış aylarında enerjinizin düşmesine izin vermeyin!

Studio+ işbirliğiyle, Yaşam Koçu Banu Gözüm, soğuk günlerin sıcak motivasyonuyla buluşturmak için bizlerle bir araya geliyor. 21 Aralık Perşembe saat 14:00’da "Kış Aylarında Motivasyon Yükseltme" webinarında, kendi içsel gücünüzü keşfedin ve kışın enerjisini en üst düzeye çıkarın.

Haydi kendinize bir iyilik yapın ve bu kışı yüksek motivasyonla karşılayın! Banu Gözüm ile birlikte, soğuk günlerinizi sıcacık bir enerjiyle dolduracağımıza eminiz. Kayıt olmayı unutmayın, çünkü hayatın her anında motivasyon var!

Panelist

kongre konusmacilar

Banu Gözüm

Yaşam Koçu

1976 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler alanında ön lisans, Preston Üniversitesi'nde ise lisans eğitimimi tamamladım. Evli ve 2001 doğumlu bir kız çocuğu annesiyim. 20 yıllık kurumsal iş hayatım boyunca (ilaç endüstrisi) aldığım eğitimler ve sertifikalarla kendimi geliştirdim. 2017'den itibaren nefes ve zihinsel dönüşüm koçluğu yapmaktayım. Ayrıca, 2015'te aldığım İnsan Tasarımı Analizi eğitimi ve Astroloji eğitimleri sonrası kendi hayatını tasarlamak, kendini tanımak isteyenlere yardımcı olacak bir sistemi geliştirdim. Bu sistemin içinde koçluk ve zihinsel dönüşüm metodları yer alıyor ve Yaşam Tasarımı Danışmanlığı koçluk ve iş modelini oluşturdu. Çalışmalarımı online ve yüz yüze olarak sürdürüyorum; bireysel nefes, meditasyon ve koçluk seansları, grup workshopları, nefes, meditasyon, koçluk eğitimleri ve online yaşam tasarımı danışmanlığı eğitim programları düzenliyorum.

Program

Kış Aylarında Motivasyon Yükseltme Webinar

webinar

Sponsorluğunda

14:00 - 15:00

Kış Aylarında Motivasyon Yükseltme

SağlıklaBeslen!

Banu Gözüm

 

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin