Reels Videolarının Etkileşime Katkısı

Webinar

28 Eylül 2022 Çarşamba,
20:00 - 21:00

zoom

Sosyal medyada büyümenin yeni yolu reels videoları mı?

Sosyal medyanın gücü her geçen gün artıyor ve birçok kişiye ulaşmanın en kolay yolu olduğu düşünülüyor. Sizce sosyal medyada ilerlemek düşünüldüğü kadar kolay mı? Eğer nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz!

28 Eylül Çarşamba saat 20.00'da son zamanların öne çıkan trendi reelslerden konuşmak için toplanacak ve reels sosyal medyada ilerlemenin bir yolu olabilir mi tartışacağız. Jülide Kır sunumuyla gerçekleştireceğimiz ''Reels Videolarının Etkileşime Katkısı'' webinarımıza davetlisiniz!

Panelist

kongre konusmacilar

Jülide Kır

Diyetkolik Sosyal Medya Yöneticisi

18 Mayıs 1996’da Istanbul’da doğdu. İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü 2.cilikle bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yemek Fotoğrafçılığı eğitimi aldı, hemen sonrasında da İstanbul Ticaret Üniversitesi Reklam ve Marka İletişimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2015 yılından itibaren sırasıyla Habertürk, İKSV, Show TV gibi birçok kurumsal şirkette Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştı. 2016 yılında Instagram'da lifestyle alanında kendi içeriklerini üretmeye başladı ve şimdilerde 90 bin takipçiye ulaştı. 2021 Haziran ayından itibaren çeşitli markalara sosyal medya stratejileri, içerik üretimi ve yönetimi, marka bilinirliği oluşturma gibi konularda danışmanlık veriyor.

Program

Reels Videolarının Etkileşime Katkısı Webinar

20:00 - 21:00

Sosyal medyada büyümenin yeni yolu reels videoları mı?

SağlıklaBeslen!

Jülide Kır

Kayıt Ol

28 Eylül 2022 Çarşamba, 20:00 - 21:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin