Tiroid ve Beslenme

Webinar

26 Ekim 2023 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Sağlığınızı dengeleyin, enerjinizi artırın!

Sağlığınızın temel taşlarından biri olan tiroid bezleri, vücudunuzun enerji üretimini, metabolizmayı ve birçok hayati fonksiyonu düzenler. Ancak, tiroid problemleri birçok insanı etkilerken, beslenmenin bu bezler üzerindeki büyük etkisi sıklıkla göz ardı edilir. Sağlığınıza olan bu önemli katkıyı keşfetmek için sizleri "Tiroid ve Beslenme" webinarımıza davet ediyoruz!

Diyetisyen Gizem Akbulut 26 Ekim Perşembe saat 14:00’da tiroid sağlığınızı optimize etmek ve tiroid sorunlarını en aza indirmek için beslenmenin gücünü açıklayacak. Bu etkinlikte yerinizi almayı unutmayın!

Panelist

kongre konusmacilar

Gizem Akbulut

Diyetisyen

Diyetisyen Gizem Akbulut lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nde tamamladı. Erasmus+ Staj Hareketliliği Programı ile İtalya’da eğitim almaya hak kazandı. Brescia Üniversitesi’nde Karaciğer yağlanması üzerine staj yaptı. Mezun olduktan sonra kendi web sitesi üzerinden aktif bir şekilde çalışma hayatına atıldı. Ardından Maltepe Üniversitesi Hastanesi’nde danışan kabulüne başladı. Şu anda online beslenme danışmanlığı yapmakta ve sosyal medya hesabı üzerinden içerik üretmeye devam etmektedir. Birçok okulda veli ve öğrencilere yönelik seminerler vermektedir. İnsanları listelere uydurarak değil listelerini insanlara uygun hale getirerek sağlıklı beslenmeyi temelden öğretmeyi hedeflemektedir.

Program

Tiroid ve Beslenme Webinar

14:00 - 15:00

Tiroid sağlığınızı beslenme ile nasıl destekleyebilirsiniz?

SağlıklaBeslen!

Gizem Akbulut

Kayıt Ol

26 Ekim 2023 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol

Yaklaşan Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin