Sponsorluğunda

Ceviz İle İlgili Bilimsel Araştırmalar

Webinar

11 Mayıs 2021 Salı,
17:00 - 18:00

zoom
SağlıklaBeslen!

Diyetkolik ile cevizin kabuğunu kırdık, içinden sağlık çıktı!

Farklı besinlerin popülerleşmeye başlamasıyla birlikte ''süper besin" etiketini aslında çok da bilgi sahibi olmadığımız besinlere yapıştırır olduk. Peki aradığımız süper besin bizden çok da uzak değilse?

11 Mayıs Salı günü saat 17.00'de California Walnuts sponsorluğunda, Uzm. Dyt.Olcay Barış'ın ''Ceviz İle İlgili Bilimsel Araştırmalar'' sunumuyla cevizin kabuğunu kırıyor ve en ince detaylarını birlikte öğreniyoruz!

Panelist

kongre konusmacilar

Olcay Barış

Uzman Diyetisyen

Uzm. Dyt. Olcay Barış, 1988 yılında İstanbul' da doğdu. Lise eğitimimi Marmara Fen Lisesi' nde tamamladı. Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden 2011 yılında mezun oldu. Lisans eğitimiyle beraber Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Diksiyon eğitimini tamamladı. Daha sonra Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda başladığı yüksek lisans eğitim programından 2014 yılında mezun olarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldı ve hemen ardından Acıbadem Üniversitesi'nde doktora programına başladı ve şu an tez döneminde. Çalışma hayatına Temmuz 2011'de Acıbadem Sağlık Grubu'nda başladı. 6 yıl aktif olarak klinik, poliklinik ve kurum diyetisyeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Florya Liv Hospital'da 2 yıl ayaktan ve yatarak tedavi gören danışanlarının beslenme programlarını düzenledi. 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi boyunca Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Beslenme Eğitimi ve Mesleki Etik” dersi verdi. 2018 yılında Aydın’a taşındı ve burada çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Aynı zamanda Milliyet Pembenar yazarıdır. Dr.Volkan Arayıcı ile beraber obezite cerrahi operasyonlarını bire bir takip ediyor. Kliniğinde özellikle obezite, kilo alma, diyabet, gestasyonel diyabet, çocuklarda obezite, kanserde beslenme, endokrin hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme ve sporcu beslenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Diyetisyenler Derneği ve European Chrohn’s and Colitis Organisation üyesidir. Prof. Dr. Muhittin Tayfur ile birlikte "Diyetisyenlik Eğitimi ve Meslek Etiği"nin birinci-ikinci basımı ve "Diyetisyenin Çalışma Rehberi" adlı toplam üç adet kitap yayını bulunmaktadır.

Program

Ceviz İle İlgili Bilimsel Araştırmalar Webinar

Sponsorluk

Sponsorluğunda

17:10 - 18:00

Ceviz İle İlgili Yapılmış Bilimsel Araştırmalar

panelist

Olcay Barış

 
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin