Şeker 101

Webinar

4 Şubat 2021 Perşembe,
19:00 - 20:00

zoom

Diyetkolik bu webinarla şekerle ilişkinizi sorgulatacak!

Tatlıyı sevmeyen ve ‘hayır’ diyebilen var mı? Muhtemelen birçoğunuz içinizden ‘keşke’ diye geçiriyor. Eğer ‘hayır’ diyebiliyorsanız da gerçekten çok şanslısınız. Peki şekerin vücudunuzdaki tüm etkilerini bilseniz ve aslında tatlı dışında da bir sürü besinde gizlendiğinin farkına varsanız ne yapardınız?

Sizin için hazırladığımız bu webinardan sonra şekerden uzaklaşmak inanın daha kolay hale gelecek. 4 Şubat Perşembe günü saat 19:00‘da Dyt. Canberk Çolak ile ‘’Şeker’’ konusunu konuşup tatlıya bağlıyoruz! Yerinizi alın.

Panelist

kongre konusmacilar

Canberk Çolak

Diyetisyen

Dyt. Canberk Çolak, 2014 yılında Ankara'da bulunan Turgut Özal Üniversitesi'nde beslenme ve diyetetik öğrenimine başladı. Dyt. Canberk Çolak 2015 yılında not ortalamasının yüksekliği sayesinde Gaziantep'te bulunan Sanko Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptı ve 2019 yılında buradan mezun oldu. Üniversitenin son yılında birçok otelin ve hastanenin toplu beslenme biriminde staj yaptı. Ayrıca devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin başta çocuk polikliniği, diyabet kliniği, diyet polikliniği ve çeşitli yoğun bakım üniteleri olmak üzere birçok bölümünde intörn diyetisyen olarak görev aldı. Beslenme bilimine ve diyetetiğe duyduğu ilginin sonucunda henüz üniversite öğrencisiyken yaptığı araştırmaların sonuçlarını paylaştığı bir internet sitesi kurdu. Dyt Canberk Çolak, halen Beslendik (www.beslendik.com) internet sitesinde yazmaya devam etmektedir. Sitede kurucu-yazar olarak görev yapan Dyt. Canberk Çolak, şimdilik 250 tane yazının yazarı konumundadır. 2019 yılının başlarında, uzun süredir takip ettiği Evrim Ağacı bilimsel sitesine kabul edildi ve halen beslenme bilimine dair makaleler yazmakta ve çevirmektedir.

Program

Şeker 101 Webinar

19:10 - 19:50

Şekerin Vücudumuza Etkisi Nedir?

panelist

Canberk Çolak

 
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin