Neden Gelecek Kaygısı Yaşarız?

Webinar

30 Mayıs 2024 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Belirsizliğin karanlığında yolunu bulmak!

Gelecek, belirsizlikle dolu bir yolculuktur ve bu belirsizlik bazen kaygıyı tetikleyebilir. Peki, neden bazı insanlar gelecek hakkında endişelenirken, diğerleri daha az kaygı hisseder? Gelecek kaygısının kökenleri nelerdir ve bu kaygıyla nasıl başa çıkabiliriz?

Bu soruların cevabını ve daha fazlasını bulmak için, 30 Mayıs Perşembe saat 14:00'da Uzman Psikolog Sena Sivri ile birlikte "Neden Gelecek Kaygısı Yaşarız?" adlı bir webinar gerçekleştireceğiz. Eğer gelecekle ilgili endişeleriniz varsa ve bu kaygıyla nasıl başa çıkacağınızı merak ediyorsanız, bu webinar tam da sizin için!

Panelist

kongre konusmacilar

Sena Sivri

Uzman Psikolog

Uzman Psikolog Sena Sivri 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Özel Bilfen Lisesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji alanındaki uzmanlık eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamlamıştır. Alanı ile ilgili psikolojik ölçme değerlendirme test eğitimleri, klinik staj, süpervizyon çalışmalarını 2006-2011 yılları arasında Davranış Bilimleri Enstitüsü, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Kanada York Üniversitesi, Memorial Okmeydanı Hastanesi'nde tamamladıktan sonra danışan görmeye başlamıştır. 2012 yılından beri Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde çalışmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekolleri ile ilgili kuramsal ve pratik eğitim, süpervizyon çalışmalarını tamamlamış ve bu ekollerle danışan görmektedir.

Program

Neden Gelecek Kaygısı Yaşarız? Webinar

14:00 - 15:00

Gelecek Kaygısı İle Baş Etmek İçin Neler Yapabiliriz?

panelist

Sena Sivri

Kayıt Ol

30 Mayıs 2024 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin