Duygusal Açlık

Webinar

3 Şubat 2022 Perşembe,
15:00 - 16:00

zoom

Bu webinardan sonra duygularınız açlığınızı bastıracak!

Hayatın karmaşası, stres, duygusal dengesizlikler sizleri sağlıksız beslenme alışkanlıklarına ve daha çok yemek yemeye itiyor olabilir. Tabi ki bu durumun bilimsel bir karşılığı var: Duygusal Açlık. Peki sizce bu durumla baş etmek mümkün mü?

3 Şubat Perşembe günü Dyt. Büşra Dere Cılız ''Duygusal Açlık'' hakkında her şeyi aydınlatıyor. ''Duygularım beni yemek yemeye teşvik ediyor.'' diyenler bu webinar tam size göre!

Panelist

Büşra Dere Cılız

Diyetisyen

Büşra Dere Cılız 2021 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden dereceyle mezun olmuş aynı zamanda da Psikoloji bölümünde çift anadal yapmaktadır. Çapa Tıp Fakültesi, Başakşehir Devlet Hastahanesi gibi büyük hastahanelerde çalışma imkanı bulmuştur. Psikoloji eğitimini de yüksek onur öğrencisi olarak sürdüren diyetisyen Büşra Dere Cılız şu anda ise süpervizör yardımı ile yeme bozukluğu çalışmaktadır. Duygusal yeme, tıkınırcasına yeme, gece yeme sendromu gibi duygusal yeme problemlerini çalışmakla birlikte diyabet, besin alerjileri, çölyak hastalığı, gibi tıbbi hastalıklarda da danışmanlık vermektedir. Akademik hayatının yanında aynı zamanda müzisyen olan diyetisyenimiz müzik terapisi ile ilgili okumalar yapmakta ve çalıştığı sivil toplum kurumlarında buna yönelik projeler üretmiştir. Bir süre Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda proje gönüllüsü olarak çalışmıştır. Üniversite yıllarında ise lise öğrencilerine sınav kaygısını yönetme ile ilgili 1 sene mentorluk yapmıştır. Hali hazırda da çift anadal yapmak isteyen ya da yeme bozukluğu çalışmak isteyen öğrencilere ücretsiz mentorluk yapmaktadır. Çalışma stilini ise “Benim işim sadece insanları zayıflatmak değil aynı zamanda insanların hayatına dokunmak” olarak tanımlamaktadır.

Program

Duygusal Açlık Webinar

15:10 - 16:00

Duygusal Açlık Nedir? Nasıl Başa Çıkmalı?

Büşra Dere Cılız

Kayıt Ol

3 Şubat 2022 Perşembe, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin