Fonksiyonel Tıp Yaklaşımıyla PCOS'ta Beslenme

Webinar

30 Kasım 2021 Salı,
16:00 - 17:00

zoom

Doğru beslenme yöntemi hastalıklarınızı kökünden çözmeye odaklanıyor!

Hastalıklarınızın altında yatan sebeplerin farkına varıp bu sorunların çözülmesine odaklanmak sizi çok daha kaliteli bir hayata taşıyor. Tam da bu noktada fonksiyonel tıp devreye giriyor ve ona uygun beslenmeyle daha sağlıklı bir yaşamın kapıları açılıyor.

30 Kasım Salı günü saat 16.00'da Dyt.Çağıl Kıran ''Fonksiyonel Tıp Yaklaşımıyla PCOS'ta Beslenme'' konulu harika bir sunumla karşımıza çıkıyor. Haydi birlikte PCOS'ta en doğru beslenmeyi fonksiyonel tıp bakış açısıyla öğrenelim.

Panelist

Çağıl Kıran

Diyetisyen

İlk ve ortaokulu Gebze Kocaeli’de okuduktan sonra orta oğrenimini Bolu Fen Lisesinde yatılı olarak tamamladı. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESINDEKİ lisans eğitimi, kariyerindeki mihenk taşıdır. Üniversite hayatı boyunca severek okuduğu bölümü ve hocalarının destekleri ile mesleğinde onu besleyen çeşitli eğitim programlarına da dahil olarak lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Aldığı eğitimde çok değerli mesleki bilgilerin yanı sıra aklında tuttuğu en önemli öğütlerden biri olan BESLENME -SAĞLIK-MUTLULUK üçgenini tamamlamak için hayatlarına dokunduğu danışanlarını öncelikle dinleyip anlayarak sürece yön veriyor. Bu bağlamda; sağlıklı beslenme sürecini kısa dönem erişilmesi gereken bir hedef değil de yaşamımıza entegre etmek için planlama yapmayı, medikal ve tıbbi beslenme tedavilerinde yenilikçi ve doğru yaklaşımlarla destek olmayı hedefliyor. Tüm bunları yaparken danışanlarıyla kurduğu iletişimin en büyük güç olduğuna inanıyor.

Program

Fonksiyonel Tıp Yaklaşımıyla PCOS'ta Beslenme Webinar

16:05 - 17:00

Polikistik Over Sendromunda Beslenme Nasıl Olmalı?

Çağıl Kıran

Kayıt Ol

30 Kasım 2021 Salı, 16:00 - 17:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin