Gluten 101

Webinar

23 Aralık 2021 Perşembe,
15:00 - 16:00

zoom

Gluteni bir de Diyetkolik'ten dinleyin!

Aldığımız kilolar için ya da bilinçsiz beslenme alışkanlıklarımıza bir klılıf giydirmek için suçlu aramayı hepimiz seviyoruz. Son zamanların en suçlu bulunan besin öğelerinden biri de ''gluten''! Ya gluten düşündüğümüz kadar suçlu değilse? 

Glutene dair her şeyi öğreneceğimiz bir webinarla geldik. 23 Aralık Perşembe saat 15.00'te Dyt. Canberk Çolak sunumuyla gerçekleştireceğimiz ''Gluten 101'' webinarımıza davetlisiniz!

Panelist

Canberk Çolak

Diyetisyen

Dyt. Canberk Çolak, 2014 yılında Ankara'da bulunan Turgut Özal Üniversitesi'nde beslenme ve diyetetik öğrenimine başladı. Dyt. Canberk Çolak 2015 yılında not ortalamasının yüksekliği sayesinde Gaziantep'te bulunan Sanko Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptı ve 2019 yılında buradan mezun oldu. Üniversitenin son yılında birçok otelin ve hastanenin toplu beslenme biriminde staj yaptı. Ayrıca devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin başta çocuk polikliniği, diyabet kliniği, diyet polikliniği ve çeşitli yoğun bakım üniteleri olmak üzere birçok bölümünde intörn diyetisyen olarak görev aldı. Beslenme bilimine ve diyetetiğe duyduğu ilginin sonucunda henüz üniversite öğrencisiyken yaptığı araştırmaların sonuçlarını paylaştığı bir internet sitesi kurdu. Dyt Canberk Çolak, halen Beslendik (www.beslendik.com) internet sitesinde yazmaya devam etmektedir. Sitede kurucu-yazar olarak görev yapan Dyt. Canberk Çolak, şimdilik 250 tane yazının yazarı konumundadır. 2019 yılının başlarında, uzun süredir takip ettiği Evrim Ağacı bilimsel sitesine kabul edildi ve halen beslenme bilimine dair makaleler yazmakta ve çevirmektedir.

Program

Gluten 101 Webinar

15:10 - 16:00

Gluten Nedir, Ne Değildir?

Canberk Çolak

Kayıt Ol

23 Aralık 2021 Perşembe, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin