Yaşlılarda Beslenme

Webinar

15 Şubat 2022 Salı,
15:00 - 16:00

zoom

Daha uzun yaşamak değil daha aktif yaşamak için!

Yaşlandıkça hayat zorlaşıyor ve sağlık problemleri kendini her geçen gün göstermeye başlıyor. Ancak bunlarla baş edebilmek ve sağlıklı yaş alabilmek sizin elinizde. Sağlıklı beslenmeyle birlikte sağlıklı yaşlanma mümkünleşiyor ve daha aktif bir hayat ön plana çıkıyor.

15 Şubat Salı saat 15.00'da Dyt. Serap Orak bizlere ''Yaşlılarda Beslenme'' konusunda en önemli bilgileri aktaracak. Yerinizi almakta geç kalmayın!

Panelist

Serap Orak

Diyetisyen

1 Mart 1979 tarihinde Ankara'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da, lise öğrenimini Antalya Karatay Süper Lisesi'nde tamamlamıştır. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı mesleki öğrenimini 2002 yılında tamamlamıştır. Stajyer Diyetisyen olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dahiliye, cerrahi ve poliklinik bölümlerinde, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde üroloji, kalp ve damar cerrahisi, yeni doğan servisi, poliklinik ve genel cerrahi bölümlerinde, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi Nutrisyon Destek Ünitesi'nde, Bilkent Üniversitesi Bilintur Catering Centre'da çalışmıştır. Mezuniyet için “Uzayda Beslenme” konusunda bir seminer sunumu ve “Gebelikte Kan Hemoglobin Düzeyi ve Beslenme Durumu Arasındaki İlişki” konusunda bir bitirme tezi hazırlamıştır. Ankara'da Bilintur Catering Centre'da mönü planlama konusunda proje şefi olarak başladığı mesleki yaşantısına, T.D.V. Ankara 29 Mayıs Hastanesi'nde özel zayıflama merkezi alanında klinik diyetisyen olarak devam etmiştir. 2004 yılında İstanbul’a yerleşip Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Klinikleri İstanbul Şubesi'nde klinik diyetisyen olarak çalışmaya başlamıştır. 2006 yılında Etiler'de kendi kurduğu Calorica Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Şirketi'nde 2 yıl kadar hizmet vermiştir. 2008 yılı başında İstanbul Anadolu yakasında çalışmaya başlamıştır ve hala Ataşehir'deki ofisinde danışmanlık hizmeti vermeyi sürdürmektedir.

Program

Yaşlılarda Beslenme Webinar

15:10 - 16:00

Yaşlılıkta Beslenme Nasıl Olmalı?

Serap Orak

Kayıt Ol

15 Şubat 2022 Salı, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin