Isometric Shoulder Hold With Towel

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Isometric Shoulder Hold With Towel Hareketini Öğren

Büyük bir havluyu düz bir çizgi oluşturacak şekilde bükün. Sağ ayağınızı havlunun bir ucuna adım atın, havlunun diğer ucunu sağ elinizle tutun( Avuç içi sağ tarafta aşağıya bakacak şekilde olsun)

Sağ kolunuzu yukarıya doğru direnç hissedeceğiniz noktaya kadar kaldırın, neredeyse zemin ile paralel bir çizgi oluşturacak biçimde olsun. 45 derecelik açıda yaklaşık 30 saniye kadar tutun. Kolunuzun gerginliğini ayarlayın(adımınızı elden uzağa atarak ) ve 30 saniye kadar kolunuzu yere paralel tutun. Diğer yönde hareketi yaparak egzersiz setini tamamlayın.

Adımınızı direnç için daha yakına koyun( daha zor) veya elinizi havluda daha uzağına koyun( daha kolay). Egzersiz süresince her an yeterli miktarda direnç hissedin( farklı açıyla elden daha uzakta ayarlamak gerekebilir) Nefesinizi tutmadığınızdan emin olun.

YORUMLAR