Bul

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press

Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • SHOULDERS (Omuz)
  • GLUTEUS (Kalça)
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)

Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press Hareketini Öğren

Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press Lateral Lunges With Overhead Dumbbell Press

Ayaklarınız yaklaşık olarak 6 cm birbirinden uzak olacak şekilde ayakta durun, dambılları omuzlarınızın üzerinde dirsekleriniz 90 derecelik bir açı yapacak şekilde tutunuz.

Bacağınızla yana doğru bir adım atın, vücudunuz 90 derecelik bir açı ile dizinizle birlikte dışarıya doğru çıksın. Adımınızı çok dışarıya atmayın. Ağırlığınızı topuklarınız üzerinde tutun ve dizlerinizin ayak parmaklarınızla çapraz bir biçimde olmasına izin vermeyin. Aynı zamanda sırtınızı düz tutun ve dambılı aşağıya doğru önünüze düşürün. Ayaklarınızı ileriye doğru itin ve başlangıç pozisyonuna geri dönün. 2 set 10- 12 tekrar yapmaya çalışın.

Dizinizin egzersiz boyunca içte veya dışarıda klamasına izin vermeyin, yüzünüz ileriye doğru baksın. Diziniz bu şekilde olursa egzersizi durdurmanız ve egzersizi tekrarlamadan önce daha fazla bacak kuvveti oluşturmanız gerekir.

YORUMLAR