Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Leaning Single

Leaning Single

Esneme
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • CALVES (Alt bacak / Baldır)

Leaning Single Hareketini Öğren

Leaning Single

Yaklaşık olarak 12 cm uzakta, yüzünüz bir duvara dönük olarak durun. Kollarınızı duvara doğru düz bir biçimde uzatın, ellerinizi duvara dayayın ve dirseklerinizi bükün. Her iki ayağınızı düz tutun ve bir adımınızı ileriye atın, resimdeki gibi sol ayağınızı geriye doğru kaydırın, sol bacağınızı uzatın ve kollarınızı gerin.

Arka bacak baldırınızda gerilmeyi hissetmeniz gerekir. Derin nefes alın 10- 30 saniye kadar tutun. Diğer yönde hareketi tekrarlayın.

Esnetme hareketini acı verecek noktaya kadar değil “hafif rahatsızlık” noktasına kadar yapın. Ani bir hareket veya zıplama hareketi yapmayın. Omuzlarınızı rahat tutun ve kulaklarınızdan uzakta olsun. Topuklarınız yere daha hafif bassın ve arka bacak daha düz ve geride olsun, bu şekilde hareketi daha kuvvetli hissedersiniz.

Benzer Egzersizler

YORUMLAR