Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Lying Abduction With Band

Lying Abduction With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)

Lying Abduction With Band Hareketini Öğren

Lying Abduction With Band Lying Abduction With Band

Sırt üstü yatarken ayaklarınıza bir direnç bandı sararak başlayın. Bant ayakların etrafında rahat olmalı. Dik bir şekilde bacaklarınızı yerden kaldırın.

Bacaklarınızı düz tutun( fakat kilitli değil) direnç bandına doğru bacaklarınızla bastırın ve bacaklarınızı açın. Sırtınızın alt kısmına çok fazla ağırlık binmeden bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar egzersizi yapın. Yavaşça bacaklarınızı bir araya getirerek başlangıç pozisyonuna geri dönün. 2 set 10- 12 tekrar yapmaya çalışın.

Bacaklarınızı dışarıya doğru itmediğinizden emin olun ve bacaklarınızı dengeli bir şekilde tutmaya çalışın. Kollarınızı iki yana doğru genişçe yerleştirin, avuç içleriniz yerde düz olmalı, bu belinizin dengede ve düz biçimde olmasına yardımcı olacaktır.

YORUMLAR