Lying Abduction With Band

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Lying Abduction With Band Hareketini Öğren

Sırt üstü yatarken ayaklarınıza bir direnç bandı sararak başlayın. Bant ayakların etrafında rahat olmalı. Dik bir şekilde bacaklarınızı yerden kaldırın.

Bacaklarınızı düz tutun( fakat kilitli değil) direnç bandına doğru bacaklarınızla bastırın ve bacaklarınızı açın. Sırtınızın alt kısmına çok fazla ağırlık binmeden bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar egzersizi yapın. Yavaşça bacaklarınızı bir araya getirerek başlangıç pozisyonuna geri dönün. 2 set 10- 12 tekrar yapmaya çalışın.

Bacaklarınızı dışarıya doğru itmediğinizden emin olun ve bacaklarınızı dengeli bir şekilde tutmaya çalışın. Kollarınızı iki yana doğru genişçe yerleştirin, avuç içleriniz yerde düz olmalı, bu belinizin dengede ve düz biçimde olmasına yardımcı olacaktır.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo