Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Lying Double Leg Raises

Lying Double Leg Raises

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • LOWERBACK (Alt sırt / Bel)
  • GLUTEUS (Kalça)
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)
  • QUADS (Üst, ön bacak)

Lying Double Leg Raises Hareketini Öğren

Lying Double Leg Raises Lying Double Leg Raises

Sol tarafınıza doğru uzanın, bacaklarınız düz olsun, dizleriniz birarada, başınızı sol elinizin üzerinde dinlendirin veya kolunuz düz olsun. Denge için sağ elinizi önünüze düz bir şekilde yerleştirin.

NEFES VERME: Bacaklarınızı birarada sıkı bir biçimde tutun ve her ikisini birlikte havaya kaldırın. Bu pozisyonda 2 ye kadar sayın. Ayaklarınızın gergin bir şekilde ve ayak parmaklarınızın ileriyi gösterdiğinden emin olun. NEFES ALMA: Başlangıç noktasına bacaklarınızı indirin, ancak yere dokunmasına izin vermeyin ve bir seti tamamlayın. Diğer bacağınıza geçerek tüm seti tekrar edin.

Bu hareket küçük bir harekettir, bacaklarınızı yerden birkaç santim kaldırarak yapılmalıdır. Zorlaştırmak için, egzersizi tekrar etmek yerine, bacaklarınızın en yüksekte olduğu seviyede 30 a kadar sayabilirsiniz.

YORUMLAR