Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Lying Row& Rotation On Ball

Lying Row& Rotation On Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • SHOULDERS (Omuz)
  • LATS (Yanlar / Kanat)
  • MIDDLE-BACK (Orta sırt / Bel)

Lying Row& Rotation On Ball Hareketini Öğren

Lying Row& Rotation On Ball Lying Row& Rotation On Ball Lying Row& Rotation On Ball

Bu egzersize bacaklarınız düz şekilde ayak parmaklarınız yerde, dengeli bir şekilde vücudunuzu Plates topu üzerine yerleştirip başlayın. Sağ ve sol elinizde dambılları plates topunun yan tarafında tutun ve omuzlarınız hizasında kollarınızı uzatın.

Dirseklerinizi sırtınızla aynı hizaya gelinceye kadar geriye doğru çekin. Bu pozisyonunuzu koruyun ve dışarıdan üst kolunuzu dirsekten 90 derecelik bir açı ile döndürün. Kolunuz zemine yatay olmalıdır. Kolunuzu bu pozisyonda bir süre tutun ve başlangıç pozisyonuna geri dönün. Egzersizi 2 set 10- 12 tekrar olarak yapmaya çalışın.

Dirseklerinizi yükseltirken iki dirseğinizin de aynı seviyeyi koruyup korumadığına dikkat edin. Egzersiz boyunca düzgün durmaya çalışın.

YORUMLAR