Lying Straight Leg Raises With Medicine Ball

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Lying Straight Leg Raises With Medicine Ball Hareketini Öğren

Ayak bilekleriniz arasına küçük plates topunu sıkıştırın ve sırtınız düz yere yatın, kollarınız iki yanınızda, karın kaslarınızı hissedin, beliniz yerde olsun ve bacaklarınızı kalça ileuyumlu olarak uzatın.

NEFES ALMA: Sırtınızı düz şeklini korurken, topu sıkıca tutarak bacaklarınızı yerden düz bir biçimde kalçanıza doğru kaldırın. NEFES VERME: Karın kaslarınızı bacaklarınızı yavaşça indirmek için kullanın ve hareketi tamamlayın.

Bu egzersizi ilk olarak top olmadan yapın. Belinizi ve doğal pozisyonunuzu koruyarak, bacaklarınızı mümkün olduğunca yere yakın getirecek şekilde egzersizi yapmaya çalışın. Sırtınız çok fazla zorlanırsa yaralanma riskiniz artmaktadır. Daha fazla destek ve rahatlık için ellerinizi yanlar yerine belinizin altına yerleştirebilirsiniz. Kolaylaştırmak için bacaklarınızı düz tutmak yerine bükün.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo