Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Geçmiş Olsun Türkiye
Seated Twists With Medicine Ball

Seated Twists With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • LOWERBACK (Alt sırt / Bel)
  • ABS (Karın)

Seated Twists With Medicine Ball Hareketini Öğren

Seated Twists With Medicine Ball Seated Twists With Medicine Ball Seated Twists With Medicine Ball

Ayaklarınızı sıkı bir şekilde yere dayayarak oturun, sırtınız düz olsun, küçük plates topu veya dambıl alın. Kollarınızı önünüzde uzatın ve omuz doğrultusunda tutmaya çalışın. Karın kaslarınızı hissedene kadar sırtınız düz olsun.

NEFES VERME: Karnınızı sıkıca çekin ve sırtınızı çok düz bir biçimde tutun, gövdenizi sağa doğru döndürün ve iyi duruşunuzu korumaya çalışın.( sırt düz ve ayaklar yere bassın) NEFES ALMA: Egzersizin başlangıç noktasına dönün( başlangıç pozisyonu) Egzersizi diğer yönde de tekrar edin.

Yuvarlak biçimde geriye doğru bükülün. Ayaklarınızı dikilmiş tutmaya özen gösterin. Egzersizi yaparken belinize odaklanın ve üst gövde ve kolların hareketinizi takip etmesine izin verin. Zorlaştırmak için: vücut ağırlığınızı kullanın veya sırtınızı daha geriye doğru yaslayın. Kolaylaştırmak için: kollarınızı öne doğru uzatın, dirseklerinizi bükük tutarak plates topunu gövdenize yakın tutun ve çok fazla geriye doğru bükülmeyin.

YORUMLAR