Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Single Arm Front Raises With Band

Single Arm Front Raises With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • SHOULDERS (Omuz)

Single Arm Front Raises With Band Hareketini Öğren

Single Arm Front Raises With Band Single Arm Front Raises With Band Single Arm Front Raises With Band

Sol elinizi bandın sol tutucusunu kavrayın. Diğer tarafa direnç bandını yere yerleştirin ve ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak bandın üzerinde durun. Sırtınızı düz tutarak ayakta durun, karın kaslarınızı hissedin, sol kolunuz bel hizanızda olsun, avuç içleriniz kendinize doğru bakacak şekilde ve sağ eliniz belinizde olsun.

NEFES VERME: Sol kolunuzu düz tutun, omuz yüksekliğine doğru yavaşça kolunuzu kaldırın. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç noktasına dönün ve bir hareket setini tamamlayın. Bir yönde egzersizi tamamladıktan sonra diğer yönde egzersizi tekrarlayın.

Bandı kaldırırken geriye doğru yaslanmayın. Kollarınızı düz tutun fakat kilitlemeyin. Bileğinizi kol ile paralel tutun, yukarı veya aşağıya doğru eğilmiş biçimde olmasın. Kolaylaştırmak için, direnci azaltmak için bandın kolu kendinize daha yakın olsun. Zorlaştırmak için, bandın kolu yere daha yakın olsun. Hareketi yaparken daha çok çabalamak için, bacaklar birbirine daha yakın olmalı.

YORUMLAR