Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Single Leg Hip Flexion With Band

Single Leg Hip Flexion With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • GLUTEUS (Kalça)

Single Leg Hip Flexion With Band Hareketini Öğren

Single Leg Hip Flexion With Band Single Leg Hip Flexion With Band

Bandın bir ucunda bir yuvarlak yapın ve sol ayak bileğinizi içine yerleştirin. Sağ elinizle bandın diğer ucunu tutun.Bandın üzerine sağ ayağınızı koyun, sırtınız düz, karın kaslarınızı hissedin ve sağ eliniz belinizde ve dizleriniz yumuşak olsun. Sadece sol bacağınızı yerden kaldırın ve ayaklarınız düz olsun.

NEFES VERME: Sol dizinizi yukarı doğru hareket ettirin, kalçanız yere paralel olsun. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün, sağ bacağınız üzerinde dengede olmaya devam edin ve bir seti tamamlayın. Bir bacağınızda tüm tekrarları tamamladıktan sonra diğer bacağa geçiniz.

Karın kaslarınızı sıkın, dizleriniz dengeli ve bacaklarınızı yumuşak tutun ve dengenizi sürdürmenize yardımcı olması için gözünüzü bir noktaya odaklayın. Kolaylaştırmak için, dengede olan bacağınızdaki bandı yaklaştırırsanız direnci azaltacaktır. Zorlaştırmak için, bacaklarınızı birbirine yakın tutarak bandın ucuna kadar getirin bu direnci artıracaktır.

YORUMLAR