Bul

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Squat With Front Shoulder Raises

Squat With Front Shoulder Raises

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • SHOULDERS (Omuz)
  • GLUTEUS (Kalça)
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)
  • HAMSTRING (Üst, arka bacak)

Squat With Front Shoulder Raises Hareketini Öğren

Squat With Front Shoulder Raises Squat With Front Shoulder Raises Squat With Front Shoulder Raises

Ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak ayakta durun, ayak parmaklarınız ileriyi göstersin ve bacaklarınız düz olsun, kalçanız hizasında küçük plates topunu elinizde tutun, karın kaslarınızı hissedin, omuzlarınız rahat ve sırtınız düz olsun.

NEFES VERME: Dizlerinizi bükerek kalçanız üzerine çömelin ve plates topunu kollarınız düz olacak şekilde başınızın üzerine kaldırın. NEFES ALMA: Yavaşça plates topunu aşağıya indirin ve vücudunuzu yukarıya doğru kaldırarak bir hareket setini tamamlayın.

Çömelirken sanki bir sandalyeye oturur gibi kalçanızı geriye doğru itin ve dizlerinizin ayak parmaklarınız hizasını geçmesine izin vermeyin. Kendinizi kaldırıp topu düşürürken kollarınızı mümkün olduğunca düz tutun( dirseklerinizi kilitlemeyin) ve omuzlarınız rahat durumda olsun.

YORUMLAR