Wall Squats With Medicine Stability Balls

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Wall Squats With Medicine Stability Balls Hareketini Öğren

Plates topunu duvar ve sırtınız arasına sabitleyin ve küçük plates topu veya ağırlıksız bir topuda dizlerinizin üzerinde bacaklarınızın arasına yerleştirin. Omurganızın doğal duruşunu koruyun, karın kaslarınızı hissedin, kollarınız rahat ve iki yanınızda ve ayaklarınız düz bir biçimde yerde olmalı. Bacaklarınız düz bir şekilde yaklaşık 12 cm kadar öne doğru yürüyün( resimde gösterilmemiş)

NEFES ALMA: Sırtınız düz ve karın kaslarınızı hissedin, dizlerinizi bükerek düz bir biçimde kalçanız yere paralel olana dek çömelin. NEFES VERME: Bacaklarınızı düzleştirin ve başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın.

Dizlerinizin ayak parmaklarınızı geçmediğinden emin olun. Eğer geçiyorsa tekrar düzleşip ayaklarınızı kendinizden daha uzağa koyun. Arkanızdaki topu geri itin ve sırtınızı mümkün olduğunca düz tutun.

YORUMLAR