Wide-Leg Advanced Forward Bend

Esneme
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Wide-Leg Advanced Forward Bend Hareketini Öğren

Ayaklarınızı geniş açarak, sırtınız düz durun, ayak parmaklarınız dışa doğru, kollarınız yanda olsun, karın kaslarınızı hissedin.

Bacaklar düz ve karın kaslarınızı hissedin, parmaklarınız yere uzanana kadar yavaşça belden yere doğru eğilin, arkanız düz olsun. Derin bir germe için, vücudunuzu belden itibaren yarıdan katlıyor gibi olsun ve başınız ile dirseklerinize dinlenmesi için izin verin. Derin nefes alın 10- 30 saniye kadar tutun.

İleri düzey bacak açıp öne doğru eğilme egzersizini yapmadan, normal germe egzersizini yapabileceğinizden emin olun. Esnetme hareketini acı verecek noktaya kadar değil “hafif rahatsızlık” noktasına kadar yapın. Ani bir hareket veya zıplama hareketi yapmayın. Belinizi korumak için karın kaslarınızı hissedin.

YORUMLAR