Low Mount Seated Rows With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Seated Rows With Band Hareketini Öğren

Ayaklar kalça genişliğinde ve dizler hafif bükülü yere oturun. Sırtınız düz, karın kaslarınız içerde, topuklarınız yerde olsun. Bandı ayak tabanınız etrafında döndürün, kollarınızı çapraz yapın, sağ eliniz bandın sol tarafını tutsun ve sol elde bandın sağ tarafını tutsun, avuç içleriniz aşağıya doğru baksın.

NEFES VERME: Dirsek ve yumruklarınızı omuz seviyesine veya yakınına gelecek kadar gelebilecek şekilde ellerinizi çekin, hareketin sonunda kürek kemiklerinizi sıkın. NEFES ALMA: Yavaş yavaş başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın.

Zorlaştırmak için, ayaklar daha fazla yanlara doğru açılmış ve bunun sonucunda kollar banda daha yakın olduğu için direnç daha fazla olacaktır. Kolaylaştırmak için, kollarınızı çapraz yapmayın ve ayaklarınızı bandın merkezine ve birbirine daha yakın tutun Bandın ayak çevresine tam oturmuş olduğundan emin olun.

YORUMLAR