Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Lying Double Leg Raises With Medicine Ball

Lying Double Leg Raises With Medicine Ball

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Lying Double Leg Raises With Medicine Ball Nasıl Yapılır?

Lying Double Leg Raises With Medicine Ball Lying Double Leg Raises With Medicine Ball Lying Double Leg Raises With Medicine Ball

Bacaklarınızın arasına ayak bileklerinizin hemen üstüne gelecek biçimde küçük plates topu veya ağırlıksız bir top yerleştirin. Sağ tarafınıza doğru yere yatın, vücudunuz düz olsun, başınızı eliniz ile destekleyin, üstte kalan eliniz desteklemek için yerde olsun ve karın kaslarınızı hissedin.

NEFES VERME: Topu sıkıca tutun, ayak parmaklarınız ve dizleriniz karşıyı göstersin, yavaşça her iki bacağınızı yerden kaldırın. NEFES ALMA: Kontrollü bir şekilde yavaşça bacaklarınızı yere indirin ve bir seti tamamlayın. Bu yönde tüm setleri tamamladıktan sonra diğer yönde de egzersizi uygulayın.

Karın kaslarınızı hissedin ve yan karın kaslarınızı kullandığınızı belinizin bacaklarınızı kaldırırken ve indirirken yardımcı olduğunu düşünün. Sadece bacaklarınızı kaldırırken bacaklarınızı kontrollü tutun ve duruşunuzu koruyun. Vücudunuzu sallamayın. Zorlaştırmak için, önünüzde destek için duran elinizi tamamen yerden kaldırarak daha zor bir biçimde uygulamaya çalışın.

Lying Double Leg Raises With Medicine Ball Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • GLUTEUS (Kalça)
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)
  • QUADS (Üst, ön bacak)

Sayfayı Paylaş