Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Single Leg Hamstring Curls With Band

Single Leg Hamstring Curls With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • HAMSTRING (Üst, arka bacak)

Single Leg Hamstring Curls With Band Hareketini Öğren

Single Leg Hamstring Curls With Band Single Leg Hamstring Curls With Band Single Leg Hamstring Curls With Band

Bandın bir ucuna döngü yapın ve sağ ayak bileğinizi içine koyun. Diğer kolu sol elinizle tutun. Bandın üzerine sol ayağınızı koyun, sırtınız düz, karın kaslarınızı hissedin, elleriniz belinizde ve bacaklarınız birarada olsun.

NEFES VERME: Uyluk ve dizlerinizi bir arada tutun, sağ dizinizi bükün ve topuğunuzu kalçanıza doğru bükün. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın.

Karın kaslarınızı sıkın, dizlerinizi yumuşak bir biçimde tutun ve gözlerinizi dengenize yardımcı olmak için bir noktaya odaklayın. Kolaylaştırmak için, bacaklarınızı yakın bir şekilde dengeleyin ve direnci azaltmak için kollarınızla yardımcı olun. Zorlaştırmak için, bacaklarınızı yakın bir şekilde dengeleyin ve bandın ucuna doğru gelin böylece direnç artacaktır.

YORUMLAR