Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Twisting Medicine Ball Pass With Partner

Twisting Medicine Ball Pass With Partner

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Twisting Medicine Ball Pass With Partner Nasıl Yapılır?

Twisting Medicine Ball Pass With Partner Twisting Medicine Ball Pass With Partner Twisting Medicine Ball Pass With Partner

Ayakta partnerinizle sırt sırta vererek durun. Ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak karın kaslarınızı içeri çekin ve sırtınız düz durun. Bir kişi küçük plates topunu tutsun , dirsekleriniz bükülü ve kollarınız vücudunuza yakın dursun.

NEFES VERME: Ayaklarınızı düz tutun ve birbirinize doğru belden kıvrılın. Topu partnerinize verin. NEFES ALMA: Her iki kişide başlangıç pozisyonuna geri dönsün ve yüzler ileriye doğru baksın. NEFES VERME: Kıvrılmayı diğer yöne doğru yapın ve topu partnerinizden alın. NEFES ALMA: Başlangıç pozisyonuna dönün, yüzünüz ileriye doğru baksın ve seti tamamlayın.

Kıvrılırken belden vücudunuzu döndürün, sırtınızı düz tutun ve karın kaslarınıza odaklanın. Topu vücudunuza yakın tutun.

Twisting Medicine Ball Pass With Partner Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • MIDDLE-BACK (Orta sırt / Bel)
  • LOWERBACK (Alt sırt / Bel)
  • ABS (Karın)

Sayfayı Paylaş

Reklamsız Kullan