Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Calf Raises On Step

Calf Raises On Step

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Calf Raises On Step Nasıl Yapılır?

Calf Raises On Step Calf Raises On Step Calf Raises On Step

Ayaklarınız omuz genişliğinin biraz dışında açık bir şekilde bir step tahtası veya bir basamak üstüne çıkın, yüzünüz karşıya dönük olsun. Her iki ayağınızda step tahtasının bir adım üstünde olsun ve bir sandalyeden destek alın, topuklarınız step tahtasının dışına çıksın.

NEFES VERME: Mümkün olduğunca düzgün bir biçimde ayak parmaklarınızın üzerinde yükselin. bu pozisyonda birkaç saniye durun. NEFES ALMA: Mümkün olduğunca topuklarınızı, adım seviyenizin altına düşürün ve bir seti tamamlayın.

Kollarınızı yana veya ileriye doğru uzatın, bir duvar veya sandalye üzerinde parmaklarınızı dinlendirin. Zorlaştırmak için, aynı egzersiz yönergelerini tek bacak üzerinde uygulayın. Bir tarafta hareketi tamamladıktan sonra diğer yöne geçin.

Calf Raises On Step Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • CALVES (Alt bacak / Baldır)

Sayfayı Paylaş

Reklamsız Kullan