Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Leg Lifts With Ball

Leg Lifts With Ball

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Leg Lifts With Ball Nasıl Yapılır?

Leg Lifts With Ball Leg Lifts With Ball Leg Lifts With Ball

Bu egzersizi yapmak için bir benç gerekecektir. Bu egzersize, karnınız ve benç arasında plates topunu koyup üstüne vücudunuzu yerleştirerek başlayın. Plates topu üzerinde iki elinizle bençe sıkıca tutunun.

NEFES VERME: Bacaklarınızı yerden kaldırın ve rahat bir pozisyonda olun, böylece bacaklarınızı hafifçe eğin ve topuklarınız başınızın daha yüksek bir düzleminde çapraz konumda olsun. NEFES ALMA: Bacaklarınızı indirip tekrar başlangıç konumuna getirin. 2 set 10-12 tekrar yapmaya çalışın.

Bu, çok zor bir denge egzersizidir. Son derece dikkatli yapmaya çalışın ve yavaş yavaş başlayın. Bençi alinizle sıkıca kavrayarak tutun, topuklarınızı kaldırmak için üst beden ve karın kaslarınızı kaldıraç gibi kullanın.

Leg Lifts With Ball Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • MIDDLE-BACK (Orta sırt / Bel)
  • LOWERBACK (Alt sırt / Bel)
  • GLUTEUS (Kalça)

Sayfayı Paylaş

Reklamsız Kullan