Aybüke Açıksöz

Aybüke Açıksöz

Diyetisyen
Kaybetmekten keyif alacağınız tek şey kilonuz olsun.
18.06.2018'den beri üye
Diyetkolik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No: 12 Moda
Akbank ABM
Cumhuriyet Mah. Dereli Sok. Plevne Cad. No:1 Çayırova / Kocaeli
Akbank Sabancı Center
AKBANK T. A. S. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SABANCI CENTER 34330 4. LEVENT BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
YORUMLAR (20)
Gamze Ülker Beleci
4
G******* Ü***** B**
29/11/2019
her daim güler yüzüyle insana enerji katan Aybüke hn rejime tam destek hep destek sağolsun. kısa sürede 4 kilo vermemi sağladı, önümüzde daha 12 kilo var. desteğiyle başarabileceğimden eminim:) ne zaman yardım istesem anında yanımda, iyi ki var:)
Erdinç Ulak
5
E**** U***
29/11/2019
Diyetisyenim Aybüke Hanım'ın sağlıklı beslenme ve motive edici yönlendirmeleri ile başarılı sonuçlara 2 ay içinde ulaştım. Kendisine teşekkür ederim.
Altug Kara
5
a**** k******
07/11/2019
Yaklaşık 7 aydır Aybüke Hanım ın bana hazırladığı diyet programını uyguluyorum. Kendisi son derece başarılı ve bilgili bir diyetisyen. Çok güler yüzlü ve son derece ilgilidir, istediğiniz hedefe ulaşmanızda verdiği tavsiyeler ve motivasyonla size oldukça yardımcı oluyor. Verdiği programı uyguladığınızda kesinlikle istediğiniz sonuçları son derece sağlıklı bir şekilde alıyorsunuz.
Kader Başar Gezgin
5
K***** B**** G******
01/11/2019
Diyetkolik uygulamaıs üzerinden nisan ayından bu yana Aybüke Hanımdan hizmet almaktayım. Daha önce sağlıksız besleniyordum ancak şimdi hem sağlıklı beslenip hem de kilo vermekteyim.Diyeti uygularken hiç aç kalmadım. Diyet listemi sevdiğim yiyeceklere göre ayarlayıp, kolayca ulaşabileceğim gıdalar ve pratik tarifler ile oluşturduğu için ve uygulama üzerinden sorduğum sorulara kısa sürede yanıt verdiği için kendisine teşekkür ederim.
Hazal Ergün
5
H****** E**
01/11/2019
İnsülin direnci ve PCOS nedeniyle ne denesem veremediğim ya da verip de tekrar aldığım kiloları Aybüke Hanım sayesinde hiçbir şeyden mahrum olmadan verdim ve diyete ara versem bile tekrar almadım. Aybüke Hanım diyete bakış açımı tamamen değiştirdi diyebilirim. Gerçekten çok ilgili birisi ve gerek motivasyon vermesi olsun gerek ufak tavsiyeler olsun, diyeti o kadar zor bir şey olmaktan çıkartıyor. Ve üstelik verdiği diyet planları ile diyet yaptığınızı size hissettirmiyor bile.