Aybüke Açıksöz

Aybüke Açıksöz

Diyetisyen
Kaybetmekten keyif alacağınız tek şey kilonuz olsun.
18.06.2018'den beri üye
Diyetkolik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No: 12 Moda
Akbank ABM
Cumhuriyet Mah. Dereli Sok. Plevne Cad. No:1 Çayırova / Kocaeli
Akbank Sabancı Center
AKBANK T. A. S. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SABANCI CENTER 34330 4. LEVENT BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
YORUMLAR (9)
Sevcan Erman
5
S**** E*****
26/08/2019
Öncelikle diyetkolik gibi bir uygulamayı bizlere sunduğunuz için şahsım adına çok teşekkür ederim. Kolay erişim, bilgi akışı ve daha bir çok alanda çok kullanışlı bir uygulama. Tüm bunlara ek Diyetisyen Aybüke Açıksöz ile 6 Mart tarihinden bu yana diyetisyen danışmanlığı çerçevesinde iletişimdeyiz. Kendisinin samimiyeti, yardım severliği, hızlıca geri dönüş yapması ve etkili - sıkıcı olmayan diyet programı ile 1 haftada 1kg verdim. Genel olarak hazırladığı program günlük hayata kolay adapte edilebilen ve kolayca uygulanabilen bir programdır. Kendisine verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim. Artan başarılar dilerim. İyi Çalışmalar.
Kürşat Sarıca
5
K**** S****
26/08/2019
Merhaba, Eşim ile Aybüke hanım diyete başladı, açıkçası iletişimleri ilgimi çekti ve bende başladım, diyetkolik üzerinden diyet yaptığım süre boyunca bana çok destek oldu, hızlı dönüşü, sehayat ettiğim ülkeye ait imkanlara göre programlar dahi çıkarttı. Ben iş yoğunluğum ve düzensiz yaşamım nedeniyle devam edemiyorum, ancak eşim nerdeyse misafirliğe giderken bile Aybüke hanımdan destek almaya devam ediyor.
Meral Saldırış
5
M**** S****
26/08/2019
Merhabalar, Diyetisyeniniz Aybüke hanım ile sürecimize başladık. Hamilelik sürecime ve hamilelik şekerime uygun okadar güzel bir plan hazırladı ki tam isabet ve tadında bir diyet devam ediyorum. (Arada ben kaçamak yapınca :) hem hem hamilelik şekerim hemde kilom fark ediyordu) Aynı zamanda bazı arkadaşlarımın diyet listelerine baktığımda hiç adını duymadığım ekmek çeşidinden tutun da farklı bir sebze ye kadar enterasan besinler var. Diyetimdeki güzelliklerden birisi de çoğu gıdaların ulaşılabilir olması çok büyük avantaj diye düşünüyorum. Yüz yüze hiç görüşmemiş olmamıza rağmen geri dönüşleri, ilgisi alakası beni okadar memnun bıraktı ki, online diyet alıp bir insana hem güvenebileceğim hemde bu kadar sempati duyacağım aklıma gelmezdi. Bu sebeple Diyetkolik programınızdan ve diyetisyenimden memnun olduğumu her fırsatta dile getiriyorum :) Bu kadar iyi bir çalışmaya referans olmamak olmazdı. Hamileliğimin sonlarına yaklaştık. Bundan sonraki süreçte de bana ve gelecek kızıma sağlıklı sütlerim olmasını sağlayacak bir program olacağını düşünüyorum. :) Vesile olan herkese çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.
Burçin Sarıca
5
B** S****
26/08/2019
Aybüke Hanım benim için diyetisyenden öte gerçek bir yol arkadaşı. Kilo verme sürecim boyunca her ihtiyacım olduğunda sorularıma cevap vererek motivasyonumu hep yüksek tutmamı sağladı. Önerileri sayesinde günlük hayatın dinamiğinden kopmadan kolay ve keyifli bir şekilde 13 kilo verdim. Hedefime yaklaşık 2 kg kaldı ama sayesinde beslenme alışkanlığım değiştiği için bu süreci hedefime ulaşınca bitecek bir yolculuk gibi görmüyorum. Hedefime ulaşsam da kendisi ile sağlıklı beslenme sürecimi devam ettireceğim.
Öznur Aliş
5
Ö*** A***
26/08/2019
Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hedefime yaklaşıyor olmak çok heyecan verici. Bu süreçte beni destekleyen diyetisyenim Aybüke hanıma ayrı teşekkür ediyorum. Bana özel hazırladığı diyet listesi, hatta bazen benim taleplerim doğrultusunda listemi revize etmesi ayrıca mutlu ediyor. Tek online platformda değil direk beni arayarak görüşmesi de beni motive eden unsurlardan. Bu süreci onunla birlikte tamamlayacak olmak çok sevindirici. Sevgiler.