Aybüke Açıksöz

Diyetisyen

22 Yorum

5.0
  • Online Hizmet
  • Klinik Hizmet

Kaybetmekten keyif alacağınız tek şey kilonuz olsun.

18.06.2018'den beri üye

Medical Park Bahçelievler

Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul

Danışmanlık Paketleri

Uzmanlıklar

Hakkında

Eğitim Bilgileri

İş Deneyimleri

Yorumlar (22)

Ortalama Puan

5.0

T** A**

07.05.2020

5

Yaklaşık 2 aylık bir süreçte hedeflediğimiz kiloya ulaşmakla kalmayıp, vazgeçemediği zararlı bir çok atıştırmalardan da uzaklaşmam için çok yardımcı oldu. Diyet öncesi neyi isteyip istemediğimizi konuşup kişiye özel programlama yaparak sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme programı sunuyor. Psikolojik olarak en zorlu zamanda tanışmamıza rağmen (Pandemi süreci) sürekli motivasyon ve destek ile yalnız hissettirmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

G** U******

29.01.2020

5

Aç kalmadan kilo verebilmek mümkünmüş :) Aybüke Hanım sağolsun emin adımlarla üstelik çok fazla kısıtlama olmadan hedefime doğru gidiyorum. Yönlendirmeleriniz ve sağladığınız motivasyon için çok teşekkürler..

G******* Ü***** B*******

29.11.2019

4

her daim güler yüzüyle insana enerji katan Aybüke hn rejime tam destek hep destek sağolsun. kısa sürede 4 kilo vermemi sağladı, önümüzde daha 12 kilo var. desteğiyle başarabileceğimden eminim:) ne zaman yardım istesem anında yanımda, iyi ki var:)

E*** U****

29.11.2019

5

Diyetisyenim Aybüke Hanım'ın sağlıklı beslenme ve motive edici yönlendirmeleri ile başarılı sonuçlara 2 ay içinde ulaştım. Kendisine teşekkür ederim.

a***** k**

07.11.2019

5

Yaklaşık 7 aydır Aybüke Hanım ın bana hazırladığı diyet programını uyguluyorum. Kendisi son derece başarılı ve bilgili bir diyetisyen. Çok güler yüzlü ve son derece ilgilidir, istediğiniz hedefe ulaşmanızda verdiği tavsiyeler ve motivasyonla size oldukça yardımcı oluyor. Verdiği programı uyguladığınızda kesinlikle istediğiniz sonuçları son derece sağlıklı bir şekilde alıyorsunuz.

K*** B*** G****

01.11.2019

5

Diyetkolik uygulamaıs üzerinden nisan ayından bu yana Aybüke Hanımdan hizmet almaktayım. Daha önce sağlıksız besleniyordum ancak şimdi hem sağlıklı beslenip hem de kilo vermekteyim.Diyeti uygularken hiç aç kalmadım. Diyet listemi sevdiğim yiyeceklere göre ayarlayıp, kolayca ulaşabileceğim gıdalar ve pratik tarifler ile oluşturduğu için ve uygulama üzerinden sorduğum sorulara kısa sürede yanıt verdiği için kendisine teşekkür ederim.

H****** E**

01.11.2019

5

İnsülin direnci ve PCOS nedeniyle ne denesem veremediğim ya da verip de tekrar aldığım kiloları Aybüke Hanım sayesinde hiçbir şeyden mahrum olmadan verdim ve diyete ara versem bile tekrar almadım. Aybüke Hanım diyete bakış açımı tamamen değiştirdi diyebilirim. Gerçekten çok ilgili birisi ve gerek motivasyon vermesi olsun gerek ufak tavsiyeler olsun, diyeti o kadar zor bir şey olmaktan çıkartıyor. Ve üstelik verdiği diyet planları ile diyet yaptığınızı size hissettirmiyor bile.

Ö**** Ö**

01.11.2019

5

Aybüke Hanım'la kısa süre önce başladığım bu yolda gerek güler yüzüyle gerek bilgi birikimiyle beni motive etmesi sayesinde, günlük yaşam standartlarımı bozmadan ve aç kalmadan ,sağlıklı beslenerek kilo verilebileceğini gördüm:)Teşekkür ediyorum.

G*** B*******

01.11.2019

5

Diyetkolik harika bir uygulama Aybüke hanımla kızım sayesinde iletişim kurdum 7 aydır birlikte yol aldık bu süreçte kilo vermiş olmam çok güzel fakat sağlıklı beslenmeyi öğrenmiş olmam harika bundan sonrada yola birlikte devam herşey için teşekkürler Aybüke hanım

G****** K**

01.11.2019

5

Aybüke Hanım, her daim güler yüzlü yaklaşımı ile ilk andan itibaren beni motive etmeyi başarabilen bir uzman. Her gün için ayrı ayrı program hazırlayıp diyetten bile keyif almamı sağladı :) Yaptığım ufak(ufak sayılır :)) kaçamakları bile hiç çekinmeden söyleyebiliyorum ve bunlara hızlı şekilde aksiyon alabiliyoruz. Benim isteklerime ve taleplerime her zaman karşılık verebilen bir uzman kendisi. Aybüke Hanım'la tanıştığım ve kendisi ile bu yolda yürüdüğüm için çok şanslıyım. Her şey için teşekkür

Randevu Al


Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul


HİZMET AL