Profil kapak
Aybüke Açıksöz

Aybüke Açıksöz

Diyetisyen
Kaybetmekten keyif alacağınız tek şey kilonuz olsun.
18.06.2018'den beri üye
Medical Park Bahçelievler
Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul
YORUMLAR (22)
Tansu Aydin
5
T****** A**
07/05/2020
Yaklaşık 2 aylık bir süreçte hedeflediğimiz kiloya ulaşmakla kalmayıp, vazgeçemediği zararlı bir çok atıştırmalardan da uzaklaşmam için çok yardımcı oldu. Diyet öncesi neyi isteyip istemediğimizi konuşup kişiye özel programlama yaparak sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme programı sunuyor. Psikolojik olarak en zorlu zamanda tanışmamıza rağmen (Pandemi süreci) sürekli motivasyon ve destek ile yalnız hissettirmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Gizem Uyanık
5
G***** U**
29/01/2020
Aç kalmadan kilo verebilmek mümkünmüş :) Aybüke Hanım sağolsun emin adımlarla üstelik çok fazla kısıtlama olmadan hedefime doğru gidiyorum. Yönlendirmeleriniz ve sağladığınız motivasyon için çok teşekkürler..
Gamze Ülker Beleci
4
G****** Ü**** B****
29/11/2019
her daim güler yüzüyle insana enerji katan Aybüke hn rejime tam destek hep destek sağolsun. kısa sürede 4 kilo vermemi sağladı, önümüzde daha 12 kilo var. desteğiyle başarabileceğimden eminim:) ne zaman yardım istesem anında yanımda, iyi ki var:)
Erdinç Ulak
5
E***** U*******
29/11/2019
Diyetisyenim Aybüke Hanım'ın sağlıklı beslenme ve motive edici yönlendirmeleri ile başarılı sonuçlara 2 ay içinde ulaştım. Kendisine teşekkür ederim.
Altug Kara
5
a** k**
07/11/2019
Yaklaşık 7 aydır Aybüke Hanım ın bana hazırladığı diyet programını uyguluyorum. Kendisi son derece başarılı ve bilgili bir diyetisyen. Çok güler yüzlü ve son derece ilgilidir, istediğiniz hedefe ulaşmanızda verdiği tavsiyeler ve motivasyonla size oldukça yardımcı oluyor. Verdiği programı uyguladığınızda kesinlikle istediğiniz sonuçları son derece sağlıklı bir şekilde alıyorsunuz.