Beste Taşkın

Beste Taşkın

Diyetisyen
Sihirli kelimeniz denge olsun!
12.07.2019'den beri üye
Online Klinik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12
YORUMLAR (5)
Eylül Yükseler
5
E** Y******
23/03/2020
Beste Hanım ile 1 ayı tamamlayıp -3.7 kg’a veda ettik. Süreç boyunca çok yardımcı oldu, pes edecekken motive etti ve en önemlisi çok eğlenceli ve keyifli bir süreç geçirdik. Her zaman yanınızda gibi hissettiren, detaylı açıklamalar yapan harika bir insan. Gözüm kapalı şekilde herkese tavsiye edebilirim.
Emre Çetin
5
E***** Ç*******
19/01/2020
Beste hanım işini severek yapan motivasyonu yüksek bir insan. Daha önce denediğim diyetlerde hep aynı diyeti sürekli yaptığım için sıkılıp bırakmıştım. Beste hanım diyeti çeşitlendirerek sıkılmayı engelliyor. Tabi teknolojinin katkısıda büyük diyetin cep telefonuna düşmesi süper. Verdiği diyeti sıkılmadan uyguluyorum. 1 ayda 5 kilo gitmesi harika oldu. Yaşam kalitem değişti. 86 kilodan 81'e düştüm. Hedefim ideal kilom olan 72'ye düşmek ve korumak daha çok yolumuz var her şey için çok teşekkürler
Ebru Oran
5
E****** O*****
05/01/2020
Beste Hanım'la hoş bir tesadüf sonucu yolum kesişti.Kendisi,kronik ve fiziksel hastalıklarıma rağmen hiç zorlanmadığım bir diyet programı uyguladı.Bir ay sonunda da 3,1 kg ı birlikte uğurlamış olduk.İlgili,alternatif üretebilen ve kesinlikle teşvik eden bir danışman gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Helin Oran
5
H**** O*******
03/01/2020
Beste Hanım ile ilk ayımızı tamamladık. Tam 3 kilo verdim. Uyguladığımız programla birlikte kendimi daha iyi hissetmeye ve dengemi bulmaya başladım. Oldukça memnunum. 2. aya doğru devam ediyoruz. Kendisine de çok teşekkür ediyorum :) Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Mahmut Alemdağ
5
M****** A*******
14/11/2019
Beste Hanımla ilk 1 ayımızı tamamladık, 5.5 kilo verdim . Bu süreçte her an takibi ve desteğiyle yanımda oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Sorun yaşadığımda doğru dokunuşlarla toparlanmamı sağlayıp yeni öneriler getirerek kesintisiz keyifli bir şekilde diyetimi sürdürdüm. Bu yüzden devam ediyorum diyetime. Kesinlikle tavsiye ederim.