Zeynep Yılmaz

Zeynep Yılmaz

Diyetisyen
Vücudunuza iyi bakın, çünkü yaşamak zorunda olduğunuz yegane yer orasıdır.
18.10.2019'den beri üye
Diyetkolik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No: 12 Moda
YORUMLAR (4)
 Özge Nur Yavuz
5
Ö******* N****** Y*****
03/12/2019
Zeynep Hanım’ın ilgisi ve başarısı sayesinde kısa zamanda çok etkili sonuçlar elde ettim. Yapamadığımı düşündüğüm anlarda dahi beni tekrar motive ederek hedeflediğim kiloya ulaşmamı sağladı. Samimiyeti için de ayrıca teşekkür ediyorum..
Ömer  Güner
5
Ö** G*******
03/12/2019
Öncelikle gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim Zeynep hanım Enerjisi, bilgisi ve motivasyonu ile kilo vermek çok kolay. Aç kalmadan istediğim kiloya Zeynep Hanım ile adım adım ilerliyorum. Sorularımı hiçbir zaman yanıtsız bırakmadığı için de kendisine çok teşekkür ediyorum.
Tuğba Vural
5
T****** V******
06/11/2019
Daha once kilo vermek icin pek cok yontem denemis olmama ragmen diyete devam edebilmek icin yeteri kadar motivasyonum olmamisti. Zeynep Hanim ile basladigimiz bu yolda kendisine her zaman ulasabilmek, bilgisi ve pozitif enerjisinden yararlanabilmek beni gercekten cok mutlu etti ve gerekli motivasyonumu sonunda buldum. Tesekkur ederim Zeynep Hanim, sizinle kilo vermek cok keyifli!
Berfin  Tel
5
B******* T******
04/11/2019
Zeynep Hanımla başladığım bu diyet yolculuğumda beni özenle ve dikkatle takip ettiği, sorularımı cevapsız bırakmadığı ve tüm desteğini benden eksik etmediği için kendisine çok teşekkür ediyorum :)