Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul

Selen Temur

Diyetisyen
10 /10 43 Yorum
  • Online Hizmet
  • Online Görüşme
  • Yüz yüze Görüşme1
  • Online Hizmet
  • Online Görüşme
  • Yüz yüze Görüşme

Danışmanlık Paketleri

Adres

Yorumlar (43)

Özgeçmiş

Danışmanlık Paketleri

Online Paket

Hamilelik dönemi ve kilo alma paketleri

Dönem Soru Hakkı Yüz Yüze Görüşme Online Görüşme Fiyat
2 Ay Sınırsız Yok Yok 3250 TL SATIN AL
PAKET DETAYI
2 Ay Süreli
Diyetisyene Sınırsız Soru Hakkı
3250 TL - SATIN AL

Online Paket

Sağlıklı zayıflama ve beslenme, sporcu beslenmesi, diyabet, kilo koruma diyetleri

Dönem Soru Hakkı Yüz Yüze Görüşme Online Görüşme Fiyat
1 Ay Sınırsız Yok Yok 1700 TL SATIN AL
PAKET DETAYI
1 Ay Süreli
Diyetisyene Sınırsız Soru Hakkı
1700 TL - SATIN AL

Adres

adresler

Levent/beşiktaş

4. Levent

En yakın müsaitlik:
Diğer Diğer

Diyetisyen Selen Temur'un müsait olduğu gün bulunmuyor.

Öne Çıkan Kullanıcı Yorumu

Selen Hanım harika, çok teşekkür ederim

M**** D******

Özgeçmiş

Diyetisyen Selen Temur, İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca İstanbul Cerrahi Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Parıltım Yemek Şirketi, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok kurumda staj tecrübesi edindi ve kendini geliştirme imkanı buldu. Mezuniyetinden sonra, online beslenme ve diyet danışmanlığı yapan Selen Temur, spor beslenmesi, kilo yönetimi, obezite ve metabolik cerrahi alanlarında eğitimler aldı. Sağlıklı beslenmeyi ve fit yaşamı, yaşam biçimi haline getirmek, en önemlisi ise; kişiye özgü beslenme programları ile yaşamı sağlıklı hale getirmek üzere danışanlarına hizmet veriyor.

Eğitim

Eğitim

İstanbul Bilgi Üniversitesi

(2013 , 2018 )

Beslenme ve Diyetetik Bölümü - Lisans

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Alanları

Gestasyonel diyabet (gebelik şekeri) İnsülin direnci ve metabolik sendrom Tip-1 diyabet Tip-2 diyabet Tümünü Göster
adresler

Yanıt/Yazma Süresi

Sorulara yanıt süresi 24 Saat İçinde
İlk diyet planı yazma süresi 24 Saat İçinde

Yorumlar

 

Ortalama Puan

10 /10 (43 Yorum)

M*** D******

14.08.2023

10 /10

Selen Hanım harika, çok teşekkür ederim

D***** T***

16.03.2023

10 /10

Şimdiye kadar bu platformdan çeşitli diyetisyenlerden yardım aldım ama açık ara Selen Hanım 1 numara. Gerçekten danışanıyla son derece ilgili, öncelikle önemli olanın sağlıklı yeme alışkanlığı edinmek olduğunu öğreten bir diyetisyen kendisi. Listeleri son derece doyurucu ve asla sıkıcı değil. Pozitif ve motive edici yaklaşımı öyle sempatik ki iyi ki tanımışım. İyi ki varsınız

E***** S******* C****

19.07.2022

10 /10

Selen hanıma çok teşekkür ederim. Alaninda cok bilgili ve deneyimli. Diyet listesi tam bana göre düzenlendi ve hiç ac kalmadan 2 haftada saglikli bir sekilde 4 kg verdim, ancak Covid sebebiyle ara vermek zorunda kaldım. Selen hanimla tekrar baslamak için çok sabirsizim. Herkese tavsiye ediyorum.

S***** G****

01.07.2022

10 /10

Selen Hanım çok ilgili ve deneyimli bir diyetisyen. Kısa bir süre de olsa desteğinin faydasını çok gördüm. Teşekkürler

S****** K******

27.06.2022

10 /10

Hazırladığı listeler sayesinde hiç aç kalmadan kilo verdim. Çok ilgili ve mesleğinde başarılı bir diyetisyen. Benim bundan sonra ihtiyacım oldukça kapısını çalacağım tek isim. Tavsiye ederim.

K****** Ş******

24.06.2022

10 /10

Selen hanım sayesinde sevdiğim yiyeceklerle ve doğru bir şekilde diyet yapabileceğimi öğrendim yakşalık 1,5 ayda 5 kilo verebildim ilgisi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

A**** K*****

05.05.2022

10 /10

Selen Hanım çok ilgili ve başarılı bir diyetisyen ,zorlanmadan kilo vermeye başladım tavsiye ediyorum kesinlikle

B***** E****

16.01.2022

10 /10

Kendimi bildim bileli diyet yapıyordum ve kilo veremiyordum. Tiroid ve kronik ürtiker gibi sağlık sorunlarım da kilo vermemi zorlaştırıyordu. Selen Hanım ile çalışmaya başladığımızdan beri diyete bakış açım değişti. Amacımızın sadece kilo vermek olmadığını anlamama yardımcı olarak, sağlıklı beslenmemi ve bunu bir yaşam stili haline getirmemi sağladı. Selen Hanım'ın programını uygulamak hem çok kolay hem de hiç aç kalmıyorsunuz :) Uygulama da liste takibini çok kolaylaştırıyor. Teşekkürler :)

A******* G*******

23.10.2021

10 /10

Danışanının günlük rutinine özen gösteren, her öğününü ve hatta katıldığı davetin menüsüne kadar takip eden, motivasyonun düşmesine izin vermeyen harika bir diyetisyen

M******* C****

03.09.2021

10 /10

selen hanımdan birkaç ay önce diyet aldım ve 2 ayda tam 7 kilo verdim. bu süreçte aç kalmadan kilo vermenin mümkün olduğunu gördüm. her şeyden önemlisi üstünden bir kaç ay geçmesine rağmen ve diyeti bırakmama rağmen kilomda ciddi bir artış olmadı ve bunun tamamen sağlıklı kilo vermiş olmamdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. her şey için teşekkür ederim.

M** K***

30.07.2021

10 /10

Selen hanımın doyurucu ve esnek diyet planıyla hiç zorlanmadan 2 ayda 14 kiloya yakın zayıfladım. Sorularıma acıklayıcı şekilde cevap verdi. kendisine çok teşekkür ederim

s**** b******

13.06.2021

10 /10

Selen hanım sayesinde 2 ayda toplam 7 kilo verdim 64.5 kilodan 57.5 kiloya geldim hemde hic aç kalmadan kendisi aynı zamanda çok ilgili bir diyetisyen hersey için teşekkür ederim :))

B***** Ö***

10.04.2021

10 /10

Selen hanım işini seven, güler yüzlü ve son derece ilgili bir diyetisyen. Kendisiyle bir ayı aşkın süredir çalışıyoruz ve çok güzel sonuçlar aldım şimdiden. Uzun süreler kendisiyle çalışırız umarım. :)

F*** E***

10.04.2021

10 /10

Doğum sonrası kilolarımla vedalaşmamı sağlıklı yeme alışkanlığı kazandırarak sağladı Selen Hanım .Kendisi çok ilgili , enerjik ve pozitif ☺️Eğer hem kilo vermek hem sağlıklı yeme alışkanlığı kazanmak istiyorsanız Selen hanımla mutlaka görüşmelisiniz

B*** Y*****

10.04.2021

10 /10

Bir buçuk aydır Selen Hanım ile çalışıyoruz. Diyet listesine bildiğimiz pilavı dahi ekliyor. Bunu vurgulama sebebime gelecek olursak da, Instagram’da son yıllarda popüler olan ve algımızı değiştiren bir çok diyetisyenin bizi ne kadar kötü etkilediğinin farkına varmış olmam. Her şeyi yiyerek kilo vermek ve doğru beslenmeyi öğrenebilmek çok güzel bir duygu. Kendisine çok teşekkür ederim :)

D*** K*****

29.03.2021

10 /10

Selen Hanım ile birlikte 2 aydır online diyet yapıyorum, hiç yüz yüze gelmemiş olsak bile yaklaşımı her zaman çok sıcak ve ilgili. Online diyete uyum sağlar mıyım tereddütlerim vardı açıkçası ama kendisiyle çalışınca endişelerim ortadan kalktı. Yardımları, desteği için çok teşekkür ediyorum.

B** G****

19.03.2021

10 /10

Vallahi söze dünya tatlısı diyetisyenim diye başlamak istiyorum çünkü kendisi Dünya tatlısıdır :) Selen Hanım’la çalışmaya 2 ay önce başladık. Programımız sağlıklı beslenme bilinci oluşturmaktı. Verdiği bilgiler doğrultusunda bunu kazandık da.

h** c***

10.03.2021

10 /10

Aç kalmadan, tatsız mutsuz bir diyet yerine, diyeti eğlenceli hale getirip sizi her zaman motive etmesi tercih sebeplerimden birisi. Ben kendime inanmadigimda bile kendisi bana inanıp yanımda olmuştur. Herkese tavsiye ederim

M**** I*******

24.02.2021

10 /10

Hollanda’da yaşıyorum ve Selen hanim ile birlikte 3 hafta önce diyete başladım. Şimdiden kendimi çok daha fit hissediyorum, kilo verdim ve hiç acıkmıyorum. Selen Hanım'la her irtibata geçtiğimde bana çok çabuk dönüş yapıyor. Kaçamaklar olduğunda iletişime geçip beraber karar veririyoruz ve motive etmeye devam ediyor. Ben çok memnunum.

G****** T**

06.02.2021

10 /10

İki hafta da 4 kilo

C** K**

06.02.2021

10 /10

Selen hanım sayesinde hem aç kalmadan rahatlıkla hedeflediğim kiloya ulaşma yolunda ilerliyorum hem de sağlıklı besleniyorum. Kaçamak yaptığım haftalarda moral verip motive ettiği için emin adımlarla diyete devam ediyorum :) bu kadar iletişime açık ve çözüm odaklı olduğu için de kendisine teşekkür ediyorum :)

S****** G******

04.02.2021

10 /10

3 ay bitti ve 12 kg gitti en başından beri vazgeçmek için her çabayı gösterdiğim ve her seferinde pes etmeden devam ettiğiniz için teşekkür ederim düşündükçe haftanın birkaç günü içen Gaziantep'li birine kilo verdirmek ve hayatını düzene koymak gerçekten zor ama bunu başardınız ufacık dokunuşların hayatımızdaki yönleri bu kadar keskin değiştirebileceğini düşünmezdim bu surenin her anında yanımda olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim

M******* T***

29.11.2020

10 /10

Öncelikle Pozitif ve motive edici konuşmalarınızdan, harici buna ek olarak moralimi her daim yukarıda tutmamı sağlamanızdan, bununla birlikte beni aç bırakmadan kilo vermemi sağlamanızdan sebep, size ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki tanımışım sizi. Yüzünüzün, kalbinizin güzelliği, yazdığınız reçetelere de yansıyor. Sağlıklı beslenmenin ne demek olduğunu, kilo vermenin nasıl sağlıklı yollar ile yapılabileceğini bana öğrettiğiniz için teşekkür ediyorum ve başarılarımızın devamını diliyorum.

Y****** Ç***

19.11.2020

10 /10

Selen Hanım ın pozitif enerjisi yazdığı diyet listesine de yansıyor. Doya doya yiyerek hiçbir şeyden mahrum kalmayarak yaptığım diyet sayesinde hem bilinçlendim hem inceldim. Selen Hanım sayesinde diyet kelimesinin çağrıştırdığı tatsız tuzsuz beslenme yerine pişmanlık uyandirmayan besinleri sevmeyi ve hayatıma almayı öğreniyorum. En çok sevdiğim de listelerinin tam benim hayat tarzıma ve damak tadıma göre olması. Sorularıma da ayrıntılı bir şekilde yanıt verdi. Herşey için tekrar teşekkürler

S**** K*****

17.11.2020

10 /10

Selen Hanim ile 1 defa yüzyüze görüştükten sonra diyet almaya başladım. Kafamdaki: diyet açlıktır ,ekmek yemeden doyamam,canım hep diyette olmayanları çeker tabularından sıyrıldım . Hem çok ilgili hem de diyetim boyunca damak zevkime göre listemi yazdı. Ne aç kalmak ne de sevdiğim şeyleri yiyememek gibi bir durum olmadı.. Sayesinde ilk aydan 4 kg verdim ve vermeye devam ediyorum. İyi ki varsin Selen Hocam :)

K******* G**

10.11.2020

10 /10

Çok memnun kaldım. Spor yaparken kas geliştirme konusunda besinlerle ilgili tüm gerekli bilgileri aldım. Çok daha fazlasına sahip donanımlı bir diyetisyen..

T**** B***

23.10.2020

10 /10

Merhabalar. Uzun süredir spor yapmama rağmen yağ yakamıyordum. Kendi kendime bir beslenme programına uyarak halledebiledeğimi düşünürken zaman kaybettiğimi farkettim. Sonra Selen Hanım’la bir diyet programı yaptık. En ince detayına kadar düşünerek nokta atışı bir diyet verdi. Kısa sürede istediğim kiloda düştüm. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Tavsiye ederim...

A****** K*******

10.09.2020

10 /10

Uzun zamandır veremediğim kilolarımı verdim teşekkür ederim selen hanım ilginiz için

B***** A*******

02.09.2020

10 /10

Kilo ve aknelerin sıkıntı yaşattığı bir dönemde Selen Hanım ile çalışma fırsatı buldum. Kendisiyle ilk görüşmemizde beslenme alışkanlıklarımı, iş yoğunluğumu öğrenerek her adımı sebeplerini de anlatarak bana özel tasarlamış olmasının beni çok etkilediğini söyleyebilirim. İş yoğunluğum sebebiyle öğünlerimde problem yaşadığımda bile hızlıca ona gore öğünler dizayn etmiş ve motivasyonumu hep yuksek tutmuştur. Beni aknelerimin çoğundan kurtardığı ve gösterdiği yoğun ilgi için teşekkür ederim.

İ******* Y*******

02.09.2020

10 /10

Yoğun iş yaşantımda beslenme sıkıntımla boğuşurken nasıl da hemen düzene soktuk! Gerçekten çok ilgilisiniz! Her şey için teşekkür ederim :)