Bul

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul

Hazır Diyet Paketi

1 Ay 35 TL ya da 3 Ay 105 TL 90 TL

1 Ay 35 TL ya da 3 Ay 105 TL 90 TL

ŞİMDİ BAŞLA

Hazır Diyet Paketi

Dakikalar İçinde Diyet Planını Al

Bazılarımız birebir diyetisyen danışmanlığı almadan diyet yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte beslenme programının bir uzman diyetisyen tarafından hazırlandığından emin olmak istiyor. Sağlık bu şakaya gelmez. Hazır diyet planlarımız profesyonel standartlarda uzman diyetisyenlerimiz tarafından hazırlandı. Diyet peketlerimizin bilimsel ve sağlık kriterlerine uygun olması en hassas olduğumuz konudur.

Hazır diyet paketini seçtiğinde; akıllı bir algoritma yüzlerce diyet planımız içinden metabolizmana en uygun planı belirler. Böylece sen de bütçene uygun sağlıklı bir diyet programına ulaşmış olursun.

10 yıldır geliştirdiğimiz bu programımız ile binlerce kişiyi hedefledikleri kiloya ulaştırmanın mutluğunu yaşıyoruz.

Şimdi başlamazsan, ne zaman başlayacaksın?

Diyet Planını Al

DİYET PLANINI AL

Adım Adım

Hazır Diyet Paketi

BMH Testi

01

Bilgilerini Gir

Karşına çıkan bilgi formunu doldur. Profesyonel diyetisyenimiz tarafından hazırlanmış yüzlerce diyet planlarından bazal metabolizmana en uygun olanı ile eşleşeceksin.

02

Diyet Planını Al

Diyetkolik uygulaması ve web sitesinden erişebileceğin aylık diyet paketini hemen takip etmeye başlayacaksın. Hergün yediklerini, içtiğin suyu ve aktivitelerini ekrana gir.

Diyet Planı
Rapor

03

Raporlarla Takip Et

Beslenme programına ne kadar uyabildiğin hakkında düzenli rapor alacaksın. Her yediğinin kalorisi, içerdiği yağ, karbonhidrat ve protein dağılımını da görerek yediğinin farkına varacak ve günlük kalori alımını kolaylıkla takip edebileceksin. Sana da bilinçli zayıflamanın gururunu yaşamak düşecek.

Seni Bekleyen Diğer Özellikler

Haydi Başlayalım

Ben birebir diyetisyenle sürekli görüşmesem de bir diyetisyen tarafından planlanmış hazır diyet programını takip edebilirim diyorsan haydi başlayalım.

Diyet Planı Süresi Seç

1 ay

35 TL

3 ay

105 TL

90 TL

BAŞLA