Isometric Biceps Hold With Towel

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Isometric Biceps Hold With Towel Hareketini Öğren

Büyük bir havluyu düz bir çizgi oluşturacak şekilde bükün. Sağ ayağınızı havlunun bir ucuna adım atın, havlunun diğer ucunu sağ elinizle tutun, avuç içleriniz kalça hizasında ve dışarıya doğru bakıyor olsun. Ayaklarınız dışta olsun ve hafifçe bükün.

Sağ elinizi göğsünüze doğru kıvırırken yeterli direnç göstererek gerilmesine izin verin. 30 saniye boyunca elinizi 90 derece gerilmiş olarak tutun. Adımınızı biraz daha uzağa atarak 45 derecelik bir açıyla 30 saniye boyunca tutun.

Adımınızı direnç için daha yakına koyun( daha zor) veya elinizi havluda daha uzağına koyun( daha kolay). Egzersiz süresince her an yeterli miktarda direnç hissedin( farklı açıyla elden daha uzakta ayarlamak gerekebilir) Nefesinizi tutmadığınızdan emin olun.

YORUMLAR