Leg Extension With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Leg Extension With Band Hareketini Öğren

Bandın bir ucunda bir yuvarlak yapın ve sağ ayak bileği çevresinde koyun. Diğer elinizdede bandın sol ucu olsun. Sol ayağınız bandın üzerinde olsun, sırtınız düz, karın kaslarınızı hissedin, elleriniz belinizde ve bacaklarınız birarada olmalı. Bandın idebildiği kadar sağ dizinizi tavana doğru kaldırın.

NEFES VERME: Uyluk kemiğinizi sabit bir pozisyonda tutun, sağ ayağınızı diziniz düz olacak şekilde tavana doğru yükseltin. NEFES ALMA: Dizinizi bükün ve başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın. Dengede kalın ve bu bacağınızda egzersizi bitirdikten sonra diğer bacağınıza geçin.

Karın kaslarınızı hissedin, bacaklarınızı yumuşak bir şekilde dengeleyin, dengede durmanıza yardımcı olmak için gözlerinizi sabit bir noktaya odaklayın. Kolaylaştırmak için, bacak direncini azaltmak için, bandın tutma kollarını daha yakına getirin. Zorlaştırmak için, diğer bacağınızı çalışan bacağınıza daha yakınına getirin, direnç artacaktır.

YORUMLAR